info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні зі всіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України

Пн-Пт, 08:00-17:00

Дзвонити
Авторизація
Курси
Пасіка. Від хобі до бізнесу
Пасіка. Від хобі до бізнесу
20 Уроків
0 клієнтів вже зареєструвалися
Партнери:
Як перетворити пасіку в постійне джерело доходу – унікальний бізнес-курс для просунутих пасічників, створений Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP.
0
20 Уроків
0 клієнтів вже зареєструвалися
Зареєструватися
Курс складається з 20 відеоуроків, 5 досвідчених спікерів-експертів, відповіді на найактуальніші питання. Цей курс допоможе будь-якому бджоляру зі 100-ма та більшою кількістю бджолосімей зробити бізнес-крок вперед у своїй медовій справі. Бджолярі мають всі можливості стати повноцінними операторами ринку, але для цього вони повинні виробляти "продукт", який має певну цінність для споживача. Наш курс якраз й розглядатиме, як бджоляру реалізувати ці можливості.
Модуль 2
Фінанси у медовому бізнесі. Солодко чи гірко?
У другому модулі ви детально розглянете фінансові моделі на пасіці та алгоритм розрахунку собівартості. Дасте визначення фінансовим показникам ефективності, капітальним вкладенням і поточним витратам. Ви також розглянете амортизацію, дізнаєтесь як її розр
Фінансовий аналітик в Organic Business School.,
Дата початку: 18.01 о 17:00
Модуль 3
Маркетинг для меду: від тротуарів до теруарів
У третьому модулі говоримо про маркетинг продуктів бджільництва. В цьому модулі через численні приклади ви отримаєте переконливу відповідь на питання «Для чого маркетинг у бджільництві?».
Співзасновник крафтового бренду «Медові брати»,
Дата початку: 18.01 о 17:00
Модуль 4
Мед як товар, або як продати дорожче
В четвертому модулі ми розглянемо поняття меду, як товару та створення доданої вартості за яку покупець буде готовий платити дорожче. Поговоримо та визначемо фактори, які додають ціну товару, як от інформація про похоження товару, сертифікати, упаковка.
Спеціаліст з експорту Асканія Пак,
Дата початку: 18.01 о 17:00
Модуль 5
Брильов Олександр
Бджільництво, Земельні питання, Юридичні питання
Брильов Олександр
Слободянюк Ольга
Бджільництво, Фінанси
Слободянюк Ольга
Фінансовий аналітик. Консультант у сфері аналізу ефективності діяльності підприємств, створення бізнес планів, аналізу інвестиційної привабливості бізнесу, моделювання діяльності ферм. Освіта 2010 - Фінанси підприємства. Магістр. КНЕУ ім. В. Гетьмана (Київ). 2006 - Математика. Спеціаліст. КНУ ім. Т.Шевченка (Київ). КУРСИ 2019 - 1С Бухгалтерія. Курсор 2016 - Школа підприємництва.Особиста ініціатива 2014 - МСФО (екзамен). CAP Довід роботи 2016-по теперішній час: Тренер по бізнес-плануванню, фінансовий аналітик. Проведення тренінгів для власників бізнесів по розробці фінансових моделей органічних ферм, оцінці інвестиційної привабливості проектів, підвищення фін. грамотності. Досягнення: тренінги користуються попитом і проводяться в різних містах України, згідно фідбеку клієнтів: бізнесмени більш истемно побачили свій бізнес, отримали інформацію для прийняттярішень, застосовують фінансову модель, яку отримали на тренінгу. 2017- 2019 Засновник і керівник бізнесу. Фруторія, магазин здорового харчування. розробка концепту створення і втілення стратегії побудова бізнес-процесів створення і управління командою 5-8 чоловік робота з покупцями впровадження програмного забезпечення управління і участь в операційній діяльності аналіз продажів (ABC-аналіз, факторний аналіз) цінова політика розрахунок собівартості оптимізація витрат CVP-аналіз Досягнення: створила бізнес починаючи з бізнес-ідеї до прибуткового продуктового магазину, вивела в точку беззбитковості на 5й місяць, окупність - 1,8 місяців, продала бізнес. 2015-2016 Фінансовий аналітик відділу міжнародної звітності. Piraeus Bank ICB. 2011-2015 Фінансовий аналітик відділу управлінськоі звітності. UniCredit Bank. 2010-2011 Спеціаліст відділу бюджетування та планування. OTP BANK.
Кушнір Дмитро
Бджільництво
Кушнір Дмитро
Іванченко Віктор
Бджільництво
Іванченко Віктор
Ключові навички та компетенції: Запуск нових проектів. Фінансовий та бізнес аналіз. Стратегічне планування. Оптимізація бізнес-процесів. Управляння командою. Також маю розуміння основ виробничих процесів, системи закупівель, основних принципів НАССР. Маю досвід роботи в рамках галузевих об’єднань; досвід взаємодії з державними органами управління; досвід організації та модерування галузевих зустрічей; досвід публічних виступів, а також спілкування із пресою
Бурка Анна
Бджільництво, Аналітика ринку
Бурка Анна
Закінчила Дніпропетровський націоналний університет. Спеціальність - «Економічесткая статистика» (м Дніпро). Кар'єра 2006-2016 рр. - аналітик ІА «АПК-Інформ». 2016-2017 рр. - аналітик «Українська рада з експорту продуктів харчування». З 2017 року - національний консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO).
UHBDP
Веб-сайт: E-mail: Телефон: Адреса:
Пройдіть курс та залиште відгук першим
Зареєструватися
Сподобався матеріал?
Вже оцінили: 0
Середня оцінка: 0
Так собі
Відмінно

Коментарі
Аватар користувача

Навчальні матеріали

Переглянути все

Бізнес інструменти

Бізнес калькулятор для бджоляра }}
Бізнес калькулятор для бджоляра

Яка собівартість меду та інших продуктів бджільництва? Яка рентабельність медового бізнесу? Коли планувати покупку нової медогонки? Скільки коштів потрібно акумулювати, щоб розвивати виробництво? - На всі ці та багато інших питань відповість калькулятор, бджоляру потрібно тільки внести у програму всі дані про витрати і доходи.

Детальніше

Каталог екотехнологій

Підвищення родючості грунту
Засоби захисту рослин
Утилізація відходів
Зелена енергетика
Впровадження екотехнологій
Раціональне використання ресурсів
Детальніше

Каталог малої механізації

Посадка
Догляд
Збір
Доробка
Переробка
Детальніше

База знань