info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні з усіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України.

Пн-Пт, 08:00-17:00

Подзвонити
Курси

Пасіка. Від хобі до бізнесу

Пасіка. Від хобі до бізнесу
20 Уроків
1048 учасників вже зареєструвалися
Дата виходу: 29 Жовтня 2020
Час виходу: 12:19
Партнери:
UHBDP
Курс складається з 20 відеоуроків, 5 досвідчених спікерів-експертів, відповіді на найактуальніші питання. Цей курс допоможе будь-якому бджоляру зі 100-ма та більшою кількістю бджолосімей зробити бізнес-крок вперед у своїй медовій справі. Бджолярі мають всі можливості стати повноцінними операторами ринку, але для цього вони повинні виробляти "продукт", який має певну цінність для споживача. Наш курс якраз й розглядатиме, як бджоляру реалізувати ці можливості.
4.5
20 Уроків
1048 учасників вже зареєструвалися
Дата виходу: 29 Жовтня 2020
Час виходу: 12:19
Зареєструватися
Модуль 1
Адвокат для захисту бджіл. Юридичні аспекти роботи пасіки
У першому модулі ви отримаєте вичерпну інформацію по ключових юридичних питаннях у галузі бджільництва.
Адвокат, Партнер ЮК «Legal Partner»,

Разом зі спікером ви детально розглянете реєстрацію пасіки та її форми, отримаєте покрокову інструкцію реєстрації пасіки, та розглянете паспорт пасіки. Ви також детально розгянете державну реєстрацію потужностей або реєстраційний дозвіл.

В ході модулю спікер розкаже про можливості та обмеження різних форм юридичної реєстрації, та про пов’язані з кожною формою податки. Ви дізнаєтеся про алгоритм дій у випадку, якщо сталася потрава та як юридично оформити цей факт, щоб розраховувати на компенсацію.

В одному з уроків ви дізнаєтеся про те, як правильно і ефективно проводити лобіювання інтересів бджолярів на місцевому рівні.

У фінальному уроці модулю на вас чекає бесіда з Володимиром Пєтрушевим, який пройшов шлях від 3-літрових банок до полиць супермаркетів і власного бренду за 8 років.

Покроковий алгоритм реєстрації в с/р та отримання ветеринарного паспорта. (для чого це потрібно?) . Покроковий алгоритм реєстрації потужностей в держпродспоживслужбі (для чого це потрібно?)
До уроку
Яку форму реєстрації обрати, можливості і обмеження. Податки для різних форм. Аграрні розписки
До уроку
Як захистити пасіку юридично та які дії потрібно виконати для цього. Алгоритм дій у випадку, якщо сталася потрава. Пасічник-законотворець. Лобіювання інтересів бджолярів на місцевому рівні
До уроку
Бесіда з Володимиром Пєтрушевим Реальні приклади. Шлях, який пройдено від 3-літрових банок до полиць супермаркетів за 8 років
До уроку
Модуль 2
Фінанси у медовому бізнесі. Солодко чи гірко?
У другому модулі ви детально розглянете фінансові моделі на пасіці та алгоритм розрахунку собівартості. Дасте визначення фінансовим показникам ефективності, капітальним вкладенням і поточним витратам. Ви також розглянете амортизацію, дізнаєтесь як її розр
Фінансовий аналітик в Organic Business School.,

Спікер здійснить покрокову демонстрацію та докладний розгляд фінансових моделей пасіки на 100 та на 300 вуликів.

Окремо розгянете розрахунки для випуску крафтової продукції. Отримаєте таблицю, у якій зможете здійснити власні розрахунки. Таким чином ви зможете модифікувати фінансову модель в залежності від особливостей конкретної пасіки.

В останньому уроці модулю ви подивитися інтерв’ю спікера з досвідченним пасічником щодо розрахунків собівартості, капітальних та поточних витрат.

Капітальні вкладення на старті, поточні витрати. Амортизація, як її розраховувати та закладати в ціну на мед. Показники ефективності
До уроку

Демонстрація та докладний практичний розгляд фінансових моделей пасіки на 100 і на 300 вуликів, випуску крафтової продукції. Цифрова версія моделей додається до цього уроку.

Цифрова версія фінансової моделі пасіки

До уроку
Думки та пропозиції досвідченого пасічника щодо розрахунків собівартості, капітальних і поточних витрат. Практична демонстрація модифікації фінансової моделі в залежності від особливостей конкретної пасіки
До уроку
Інтерпретація основних фінансових показників. Яке розуміння цифрових параметрів бізнесу надає фінансова модель
До уроку
Модуль 3
Маркетинг для меду: від тротуарів до теруарів
У третьому модулі говоримо про маркетинг продуктів бджільництва. В цьому модулі через численні приклади ви отримаєте переконливу відповідь на питання «Для чого маркетинг у бджільництві?».
Співзасновник крафтового бренду «Медові брати»,

Спікер в деталях розгляне суть бренду та упаковки, а також назве алгоритм успішного маркетингу і просування.

В уроці про бренд, ви також дізнайтеся як варто організувати коммунікацію зі споживачами, як враховувати та використовувати вплив таких факторів як емоції та історія продукту.

Далі, спікер розповість навіщо бізнесу мати портрет споживача та як ви можете зробити такий портрет для вашого бізнесу. Яким чином розділити всіх клієнтів на групи споживачів, та яка з цього користь.

Спікер також торкнеться питань команди, яка потрібна для маркетингу продукту та дасть поради як таку команду сформувати. Крім цього, в модулі будуть розгянуті приклади он-лайн присутності, і як визнання бренду впливає на продажі.

В останньому уроці модулю ви подивитесь інтерв’ю з пасічником-практиком, який отримає вичерпні відповіді на часті запитання пасічників стосовно маркетингу.

Визначення собівартості продукції. Як правильно вирахувати? Якщо собівартість продукту після підрахунку виявляється вищої риночної вартості продукту, як діяти в такому випадку? Турбує питання демпінгу цін на внутрішньому ринку. Щороку одна і та ж ситуація. Що порадите робити у випадках, коли конкуренти занижують ціну ще на початку сезону? Назвіть хоча б три речі в маркетингу, які для вас стали запорукою успіху.
До уроку
Як правильно створити команду та розподілити ролі? Чи варто залучати до організації рекламної кампанії спеціалістів у даній сфері послуг? Залучення спеціалістів з маркетингу передбачає фінансові витрати, відповідно зросте собівартість продукту. Як знизити собівартість і при цьому скористатися послугами спеціалістів?) Чи можливо краще пройти курси з маркетингу? Що порадите?
До уроку
Конкуренція надзвичайно велика, які методи та підходи використовувати щоб продукт купували саме у вас?) З чого розпочинали ви у просуванні власної продукції на український ринок? Ваш досвід. Що далося найлегше, а що найважче? Які мінімальні завдання перед собою потрібно ставити? Як правильно розрахувати бюджет, на що потрібно витрачати фінанси першочергово, що другорядне? Цільова аудиторія. Як визначити на яку вікову групу, статус, вести розрахунок?
До уроку
Потреби споживачів. Важливість емоцій. Що у банці? Який фізичний вираз може мати емоція у продукті?
До уроку
Що таке "Бренд" у вашому розумінні? Як створити конкурентоспроможний бренд? Яку інформацію повинен нести в собі бренд? До кого звернутися за допомогою у разі виникнення ідеї створення бренду? Можливо порадите спеціалістів в даній сфері послуг.
До уроку
Розвиток культури меду в Україні. Інтернет-можливості. Простежуваність. Обличчя бренду. Комунікація. Основні висновки
До уроку
Відповіді маркетолога на питання пасічника-практика
До уроку
Модуль 4
Мед як товар, або як продати дорожче
В четвертому модулі ми розглянемо поняття меду, як товару та створення доданої вартості за яку покупець буде готовий платити дорожче. Поговоримо та визначемо фактори, які додають ціну товару, як от інформація про похоження товару, сертифікати, упаковка.
Спікер:

Спікер зверне увагу на різні ринки збуту та можливості постачання на кожний з цих ринків.

Будуть окремо розглянуті потреби різних ринків, як от гуртових ринки, кінцевих споживачів, торгових мереж та експортерів.

Особлива увага буде приділена експорту меду та списку характеристик товару в яких зацікавлений експортер.

Спікер: Віктор Іванченко, керівник напрямку “Мед” у ТОВ “Асканія-Пак”, одного з найбільших експортерів меду України.

Що не так з медом як з товаром? Яка категорія покупців платить найвищу ціну? За що платить покупець? Потреби експортера або оптового покупця. Що може збільшити прибуток пасічника?

Спікер: Віктор Іванченко, керівник напрямку “Мед” у ТОВ “Асканія-Пак”, одного з найбільших експортерів меду України.

До уроку
Модуль 5
Куди продати мед? Україна та світ
У п’ятому модулі говоримо про світовий та внутрішній ринок меду.
Спікер: Бурка Анна
Національний консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН,

Спікер надасть характеристику країнам споживачам меду та їх вподобанням і вимогам до меду.

В одному з уроків ви дізнаєтеся про місце українського меду на світовому ринку, а також про бренд Ukrainian Honey Keep true, який створений для просування і визнання українського меду у світі.

У результаті навчання ви дізнаєтеся який шлях проходить український мед від пасіки до полички європейського супермаркету. А також розгялете ланцюжки постачання на європейський і український ринки.

Спікер назве сильні і слабкі сторони українскього меду, а також виклики, що наштофхне на роздуми по тому, що можна покращити аби задовільнити сучасні тренди споживання у світі.

У модулі ви побачите портрет українського бджоляра та отримаєте характеристики внутрішнього ринку меду.

Огляд країн світу як споживачів меду. Які вподобання і вимоги до меду в різних країнах?
До уроку
Український мед у світі. Наші сильні та слабкі сторони. Виклики до українського меду. Відповідь на інформаційні атаки
До уроку
Де купують мед українці? Портрет українського бджоляра. Гуртовий ринок меду: хто є хто? Брендована продукція на українських поличках
До уроку
Який шлях проходить український мед від пасіки до полички європейського супермаркету. Ланцюжки постачання на європейський та український ринки
До уроку
Брильов Олександр
Бджільництво, Земельні питання, Юридичні питання
Брильов Олександр
Адвокат
Партнер ЮК «Legal Partner»
Слободянюк Ольга
Бджільництво, Аналітика ринку, Фінансові ресурси
Слободянюк Ольга
Фінансовий аналітик в Organic Business School.
Кушнір Дмитро
Бджільництво, Розвиток бізнесу
Кушнір Дмитро
Співзасновник крафтового бренду «Медові брати»
Бурка Анна
Бджільництво, Аналітика ринку
Бурка Анна
Національний консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН
Партнери
UHBDP
Веб-сайт: E-mail: Телефон: Адреса:
Пройдіть курс та залиште відгук першим
Зареєструватися
Сподобався матеріал?
Вже оцінили: 922
Середня оцінка: 4.5
Так собі
Відмінно

Коментарі
Аватар користувача
UHBDP Admin
Сергей-> Посилання на Цифрову модель пасіки знаходиться в описі до цього уроку.
07.10.2021 14:31:43
Сергей
Подскажите пожалуйста где скачать цифровую модель пасеки?
07.10.2021 08:01:53

Теги

Бджільництво

Навчальні матеріали АгроВікі

Переглянути все

Бізнес-інструменти

OBS калькулятор }}
OBS калькулятор

Ціль інструменту - ведення фінансового обліку на фермі, фіксування доходів, поточних і капітальних витрат з метою розрахунку прибутку ферми, собівартості продукції, прибутковості культур. Проведення аналізу і пошуку можливостей підвищення прибутковості.

Детальніше

Каталог еко-технологій

Підвищення родючості ґрунту
Засоби захисту рослин
Утилізація відходів
Зелена енергетика
Впровадження еко-технологій
Раціональне використання ресурсів
Детальніше

Каталог малої механізації

Посадка
Догляд
Збір
Доробка
Переробка
Детальніше

База знань