info@uhbdp.org
0 800 500 184 Дзвінки безкоштовні

Дзвінки безкоштовні з усіх номерів стаціонарних і мобільних операторів зв’язку України.

Пн-Пт, 08:00-17:00

Подзвонити
Курси

Органічні технології вирощування плодових культур. Пермакультура

Органічні технології вирощування плодових культур. Пермакультура
5 Уроків
10 учасників вже зареєструвалися
Дата виходу: 26 Лютого 2021
Час виходу: 00:00
Партнери:

Втомилися від постійної боротьби зі шкідниками та бур’янами? Набридло витрачати гроші на сумнівну хімію, яка не працює? Шукаєте екологічні методи вирішення цих проблем на своїй ділянці? Тоді курс «Пермакультура» – це те, що ви шукали!

Пермакультура або стійке сільське господарство – це система гармонійного вирощування корисних рослин, яка самостійно себе регулює та потребує мінімального втручання з боку людини.

За допомогою пермакультури можливо вдало поєднати плодові або лікарські рослини, городні культури, домашніх птахів та тварин. Масштаби пермакультурного господарства залежать лише від площ, які ви маєте у своєму розпорядження, це може бути:

  • декілька сотень гектарів (лісосади та ранчо австралійських фермерів);
  • кілька десятків гетарів («Краметерхоф» Зеппа Хольцера);
  • та навіть кілька соток або власний будинок (вертикальна ферма, город на даху, вегетаріум).

На курсі ви дізнаєтесь, як облаштувати таку екосистему, щоб вона була спроможна до самостійного існування та приносила вам безпечну продукцію та дохід.

0
5 Уроків
10 учасників вже зареєструвалися
Дата виходу: 26 Лютого 2021
Час виходу: 00:00
Зареєструватися
Пермакультура – це фундаментальна ланка прибуткового природного землеробства. Але з чого ж почати? На першому вебінарі ви дізнаєтесь: що таке пермакультура та в чому її особливість; що таке пермакультурний проект та з чого варто розпочати; як правильно зробити картографію власної ділянки; які розробити пермакультурний дизайн своєї ділянки та які моделі можливо використовувати; що таке моделювання рельєфу, мікроклімату та ґрунтів.
До уроку
Як підібрати рослини, аби вони співіснували у симбіозі – це, мабуть, чи ненайважливіше питання, яке ставить собі будь-який початківець у пермакультурі. Про це ви дізнаєтесь на другому вебінраі, а саме: сумісність та несумісність рослин, алелопатія та хімічне спілкування; партнерські групи рослин; приклади плодових та горіхових гільдій. Медоносні гільдії. овочеві гільдії; місце декоративних та лікарських рослин у пермакультурній садибі; пермакультурна лісосмуга, живопліт; мікориза як складова пермакультурної екосистеми (місце грибів у природних екосистемах, види корисних мікоризних грибів). Прийоми мікоризації рослин та умови успіху мікоризації.
До уроку
Для більшості фермерів утримування свійських тварини є звичною справою, яка не передбачає особливої уваги до їх комфортного існування. Проте пермакультурні фермери розширюють поле своєї відповідальності перед тими, кого вони приручили. На третьому уроці ви дізнаєтесь: що зробити, щоб ваші тварини почувалися щасливими; (декілька правил для облаштування безпечного та здорового життя тварин); що можуть дати тварини окрім молока, м’яса, яєць та вовни; (як тварини «працюють» для контролю шкідників, відновлення родючості ґрунту, підготування ґрунту для посіву рослин); способи принадження корисних диких тварин та птахів. вирішення спірних питань з домашніми улюбленцями та птахами щодо збереження природного біоценозу та врожаю.
До уроку
Більшість з тих, хто займається сільським господарством на півдні, вже відчули посилення посухи влітку через підвищення температури та скорочення опадів. Успішне застосування пермакультури передбачає наступні кроки, які ми розглянему на четвертій зустрічі: збір та використання дощової води; призначення штучних водойм. Місце штучної водойми на земельній ділянці; як зробити штучну водойму стабільною та природною; (правила облаштування водойми, яка не потребує регулярного очищення та виконує екологічні функції); характеристика берегових, мілководних та глибинних зон водойми; аквакультура на присадибній ділянці: підбір рослин для різних зон водойми, риборозведення.
До уроку
Будь-яка технологія, аби її можна було безпечно впроваджувати, має бути підкріплена успішною практикою, і пермакультура не є виключенням. На останньому уроці курсу ми розглянемо саме такі практики з України та світу: практичні прийоми «прадіда» пермакультури Масанобу Фукуока; пермакультурні ферми в Австралії; глобальні проекти Зеппа Хольцера; розсадник Олександра Кузнєцова; пермакультурні школи у світі та в Україні.
До уроку
Кравцов Дмитро
Екологія, Еко-технології
Кравцов Дмитро
Спеціаліст UHBDP з питань раціонального використання природних ресурсів
Герасько Тетяна
Органічне землеробство, Екологія, Агрономія
Герасько Тетяна
ТДАТУ
Доцент кафедри плодоовочівництва виноградарства та біохімії
Пройдіть курс та залиште відгук першим
Зареєструватися
Сподобався матеріал?
Вже оцінили: 0
Середня оцінка: 0
Так собі
Відмінно

Коментарі
Аватар користувача

Теги

Пермакультура

Навчальні матеріали АгроВікі

Переглянути все

Бізнес-інструменти

Бізнес калькулятор }}
Бізнес калькулятор

«Відсканувати» бізнес за кілька годин, побачити його слабкі й сильні сторони, проаналізувати можливості й ризики - все це може зробити фермер з будь-яким рівнем підготовки, скориставшись новою розробкою Проекту. Калькулятор розроблений після п'ятирічного щільного співробітництва з дрібними та середніми виробниками, виявлення й аналізу основних проблем фермерів, які частіше помітні тільки фахівцям з розвитку бізнесу.

Детальніше

Каталог еко-технологій

Підвищення родючості ґрунту
Засоби захисту рослин
Утилізація відходів
Зелена енергетика
Впровадження еко-технологій
Раціональне використання ресурсів
Детальніше

Каталог малої механізації

Посадка
Догляд
Збір
Доробка
Переробка
Детальніше

База знань