В екопоселенні “Райська долина”, що знаходиться у Великомихайлівському районі Одеської області, бджолярі зі Співдружності сімейних пасік ТМ “Правильний Мед” займаються колодним бджільництвом та виготовляють корисні медові ласощі на будь-який смак. Колодне бджільництво, як вважають тутешні бджолярі, більш екологічне і дружнє до природи. А поряд у екопоселенні розташований кооператив з однойменною назвою “Райська долина”, що займається вирощуванням плодоовочевої продукції та активно співпрацює зі своїм земляком, засновником ТМ “Правильний Мед” Володимиром Петрушевим.

[widgetkit id=560]

Медові ласощі та мед із фітодобавками вже добре зарекомендували себе на ринку не тільки Одеси, а й всієї України, і вже представлені в мережах вітчизняних супермаркетів. За рахунок сформованого позитивного іміджу медової продукції ТМ “Правильний Мед”, що присутня на українському ринку вже більше семи років, а також завдяки напрацьованій клієнтській базі, співпраця з Володимиром Петрушевим відкриває кооперативу “Райська долина” нові можливості взаємовигідного співробітництва та допомагає вийти на нові, більш прибуткові, ринки збуту.

Володимир Петрушев вже декілька років постачає медові десерти у магазин “Моцарелла Фреска”, а тепер за домовленістю з власником магазину відбулась перша пробна поставка консервованої овочевої продукції від кооперативу. Якщо покупці оцінять продукцію, то кооператив стане постійним постачальником. Тож, “Моцарелла Фреска” дала кооперативу перше замовлення на консервування овочів завдяки довірним відносинам та особистим комунікаціям з Володимиром Петрушевим. Заказ виконаний успішно та у повному обсязі: консервовані томати чері, корнішони, баклажани в медовому соку, лечо, овочеве асорті, аджика “Вогник”.

Власник магазину Віктор Резник залишився дуже задоволений якістю та підтвердив довгострокове співробітництво з кооперативом з “Райської Долини”.

Надихає спілкування, співробітництво і перспективи, які нам озвучили “Моцарелла Фреска”. Крок за кроком ми вибудовуємо довіру до своєї продукції, тепер від нас чекають на якісний продукт харчування, вирощений в домашніх умовах, – підсумовує голова кооперативу Микола Федоровський. – Збувається наша мрія. Ми виїхали з міста, щоб жити на Землі в гармонії з природою. Відроджуємо культуру життя на Землі. Для того, щоб побудувати будинок, треба заробити на матеріали. Годувати міських жителів натуральними продуктами та за це отримувати винагороду - це і є правильний енергообмін. І коли люди дізнаються, хто це зробив, нам починають більше довіряти і, головне, люди цікавляться нашим способом життя і більше замислюються про сенс життя, про екологію. Це навіть три в одному: виробляти натуральні продукти, оздоровлювати себе та інших людей, отримувати за це матеріальну винагороду. Відтак, кооперативу бути.

Ще донедавна село Великозименово вважалось неперспективним, а нові мешканці з собою привезли новий ритм життя, діяльність кооперативу спряє економічному розвитку села та його жителів. Зараз у селі з'явилась навіть газета, покращились комунікації між владою та мешканцями.