Юрій Попазов разом із своєю родиною освоює фермерський бізнес в Запорізькій області досить нещодавно, з 2017 року. Перший досвід був пов'язаний з вирощуванням часнику, але погодні умови не дозволили отримати очікуваний результат. Зараз господар займається вирощуванням винограду та яблук на земельній ділянці площею 3 гектари. Основну роботу виконує господар, але члени родини з задоволенням допомагають і підтримують фермера. Під час своєї діяльності він стикається з досить розповсюдженими проблемами - знаходження найбільш маржинального сорту винограду, пошук нових ринків збуту та продаж продукції за високу ціну без додаткових витрат. Все це Юрій впроваджує з оглядом на довготривалу діяльність, тому й в своєму господарстві намагається створити надійний бізнес, який мав би працювати не один рік.

«Якщо окремо брати виноградну культуру, то дохід приносить продукція, вирощена в тепличних умовах. Решта сортів, вирощена на відкритому ґрунті, не є настільки популярними у суспільстві. Я намагаюся перейти на 2-3 сорти, які найбільше користуються попитом, бо раніше я мав 27 різних сортів винограду. Ми вирощуємо переважно столовий виноград популярних сортів.»

Основною перепоною для розвитку діяльності Юрій вбачав в відсутності реєстрації власної ділянки. Через те, що земля, на якій вів свою фермерську справу Юрій, була незареєстрована, він не міг встановити там теплиці, розширити виробництво, розпочати переробку, тощо. Йому було потрібно виходити зі своєю продукцією на ринок на декілька тижнів раніше, ніж інші виноградарі. Тільки так він зміг би отримати більшу ціну за продукцію та збільшити свій дохід. Розуміючи, що йому треба складати конкуренцію таким саме фермерам навкруги, Юрій намагався віднайти спосіб вирощування винограду із прискореним терміном дозрівання винограду, наприклад, використовувати теплиці. Але без реєстрації землі ставити такі споруди було неможливо.

Юрій разом із сім’єю почав цікавитись інформацією щодо легалізації бізнесу й вже в 2017 році познайомився із Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP та Радою жінок-фермерів України, які діяли в регіоні, де мешкав фермер.

Завдяки знайомству зі спеціалістом з Ради жінок-фермерів Славою Глущенко, Юрій мав можливість своєчасно отримувати інформацію щодо участі в заходах проекту UHBDP. З самого початку він мав довіру до пропозицій, тому що бачив результат співпраці зі спеціалістами Проекту на прикладі інших фермерів.

“Дуже хотілося приймати участь у грантових програмах, але нічого ще не було оформлено. Лише декілька місяців назад нарешті приватизував землю і зараз мрію написати грант на отримання обладнання по виробництву соку та зберіганню яблук. Наскільки це можливо, я самостійно вкладаю кошти, будую приміщення для зберігання, але це досить дорого, тому допомога є вкрай необхідною. Плануємо написати грантову програму.”

При наявності часу Юрій Попазов почав відвідувати конференції і семінари Канадського проекту. Фермер відмітив особливу важливість спілкування з іншими учасниками Проекту. Це дозволило йому отримати додаткове натхнення, задоволення від спілкування та своєї справи, обмін досвідом. Через те, що Юрій був фермером-початківцем, йому було важливо отримати високопрофесійну інформацію з аграрної тематики - як правильно вирощувати виноград, як вести обрізку яблунь.

Також таке спілкування з іншими учасниками проекту UHBDP під час поїздок на фермерські господарства в інші регіони дозволили Юрію бути обізнаним щодо сучасної інформації стану ринку плодових культур в регіоні та за його межами. Так, під час чергового бізнес туру в господарство відомого фермера в Херсонській області, Юрій дізнався про основні сорти винограду, які на даний час найбільш популярні на ринку України, отримав інформацію щодо вирощування рослин в теплицях, їх підживлення та обрізку. Отримати таку інформацію самостійно Юрію було вкрай важко, а ставши учасником проекту UHBDP він з легкістю став освіченим по багатьом напрямкам ведення фермерського господарства.

«Дуже цікаво побачити на чужому прикладі, на практиці успішно розвиваючі господарства. Це мотивує. Ми відвідали “ФГ Павлівські” в Херсонській області та ще декілька фермерів, які вирощують виноград, ожину. Кожен захід дозволяє оптимізувати та вдосконалити моє особисте господарство.»

Слід зазначити, що організатори проекту UHBDP на постійній основі здійснюють консультування, у разі необхідності та інший інформаційний супровід починаючому фермеру. Спілкування на заходах допомогли з’ясувати виникаючі питання стосовно обрізання дерев, використання добрив.

Що стосується яблук, то вони вже мають вигляд повноцінних садів, які приносять гарний врожай Юрію та його родині.

На заходах організатори Канадського проекту закликають розвиватися і шукати свою нішу – саме тому Юрій Віталійович вже 3-й рік успішно виробляє якісний продукт у вигляді яблучного соку. Інформацію щодо можливостей переробки яблук Юрій почув на одному із заходів Ради жінок-фермерів, тож вирішив спробувати цей ринок збуту.

«Коли йде збір врожаю, ми їх сортуємо – товарне та сокове яблуко. Товарне здаємо переважно на ринках та в магазини. Реалізація відбувається за потребою, тому зібрану продукцію відправляю у камеру зберігання, яка ще без холодильного обладнання, але ми працюємо над цим. А сокове відправляємо в переробку. Вже близько 3х років ми робимо соки прямого віджимання. На початку ми його розливали по бутлях, а зараз це вже пакетована тара з краном. Ми придбали більш модернізоване обладнання, яке надає нові можливості. Знайшов Одеський харчовий завод, де замовив обладнання, яке спростило процес. В наступному році планую побудувати цех і організувати міні-виробництво. Люди вже знають мій сік і попит збільшується. Тобто є куди розширювати свою діяльність.»

На зустрічах з іншими учасниками Проекту фермер розповсюджував свій товар, давав можливість дегустувати, тим самим отримував нових клієнтів. Йому почали надходити пропозиції поставляти свій сік у еко-магазини інших учасників Проекту.

На черговій конференції за підтримки проекту UHBDP Юрій почув необхідну інформацію щодо легалізації бізнесу та вже згодом почав процес оформлення власної земельної ділянки. Документальне оформлення землі дозволило Юрію без перешкод встановити теплиці та необхідне обладнання з переробки продукції.

Ідея виробництва соку прийшла до фермера в процесі роботи, особливо коли врожай був непрезентабельний. Він намагався з пошкодженого товару робити сушку, але ця рентабельність його не влаштувала. А виробництво соку виявилось цікавим і більш прибутковим напрямком. Виробляючи сік з яблук Юрій вирішує питання збуту товару другого та третього сорту й отримує за кілограм продукції в 5 раз більшу ціну.

«Ціна на яблука нестабільна. Одного року ми мали ціну 2-3 грн на товарне яблуко. А готовий сік можна було здавати по 12-13 грн. Тобто досить вигідно і цікавіше продавати у вигляді соку. Навіть, якщо товарне яблуко продавати другим сортом, все одно вигідніше пустити яблука на сік. В нас не таке велике виробництво, тому мій обсяг дозволяє переробити зібраний врожай. В цьому році ми виробили 5 тон соку», - проаналізував Юрій Віталійович.

Фермер впевнений, що Проект заклав вагомий вектор для розвитку його бізнесу. Відвідування заходів щодо розвитку бізнесу, мотивуючі і надихаючі, дозволили дійти до існуючого успішного положення. На даний момент розуміє, що попит на продукцію є і потрібно активно займатися легалізацією своєї діяльності.

Після конференції в Запорізькій області, присвяченій легалізації бізнесу, Юрій дуже серйозно замислився про реєстрацію фермерського господарства. Це дозволить йому реалізовувати вироблений сік в крупних торгівельних точках та супермаркетах.

«Книжки та Інтернет – це звісно добре, але нічого не замінить справжнє спілкування. Це дуже корисний Проект і організатори намагаються донести інформацію, про яку дізнатися самостійно практично неможливо.»