Юрій Біліченко, директор ТОВ «Роздольне», що базується в Каховському районі Херсонської області, займається заморожуванням ягід. Його підприємство – один з грантоотримувачів UHBDP і активно співпрацює із учасниками Проєкту. Але, перш ніж отримати грант та підтримку від Проєкту, Юрій багато навчався та розвивав власний бізнес.

ТОВ «Роздольне» засноване у 2002 році та займається шоковою заморозкою овочів. На підприємстві використовується сучасне обладнання для подрібнення і замороження, яке дозволяє зберегти поживні речовини свіжого продукту. Переробляють багато видів овочів і фруктів з українських полів. Сезон починається з ранньої полуниці, далі йдуть вишні, абрикоси, ожина, перець, томат, цибуля, морква та інші. Директор підприємства Юрій Біліченко говорить, що експорт є пріоритетним напрямком розвитку ТОВ «Роздольне». На сьогоднішній день частка експорту складає до 15% усього виробництва. Підприємство відправляє продукцію до Франції, Бельгії, Німеччини. В Україні покупцями продукції «Роздольного» є бренди, які реалізують овочеві суміші, полуфабрикати та кондитерські вироби.

Однак, на ринку заморожених овочів, фруктів і ягід в Україні серед виробників вже довгий час спостерігається суцільний хаос. Конкуренція посилюється, з'являється багато нових операторів. Деякі з них виробляють продукцію фактично непрофесійно, особливо на Заході України. Можна помітити досить серйозний вплив на ринок цих нових гравців, які не мають досвіду, які виробляють заморожену плодоовочеву продукцію не зовсім потрібної якості. Тим часом в Україні з кожним роком підвищуються вимоги до якості, почали діяти нові стандарти, які особливо важливі, якщо продукція буде йти на експорт.

«Найбільша проблема при експорті до ЄС — неорганізованість всередині України. Європейський ринок є доволі привабливим по цінам, хоч і дуже нестабільним, як і весь бізнес, пов'язаний з агросферою: потрібно постійно переживати за те, як зберегти врожай. Європейці хочуть бачити стабільні поставки та довготривалих партнерів, але ми цього не можемо дати на сьогоднішній день. Для стабільного експорту необхідно будувати великі сховища та мати немалі оборотні кошти».

Також, за роки праці, підприємство Юрія стикнулося з подорожчанням електроенергії мало не втричі, що теж додало чимало клопоту Юрію та його команді. Окрім цих проблем, ринок сировини також зазнає негараздів через погодні умови, які погіршують ситуацію із отриманням сировини високої якості.

«Ці коливання призводять до того, що виробники не можуть надавати нашому підприємству стабільний об'єм плодів та овочів стабільної якості. То всі в один рік вирощують цибулю, потім всі починають вирощувати моркву. Грають як в казино! Поставили на червоне або зелене, і дивляться: спрацює чи ні? Це унеможливлює стабільну роботу із постачальниками продукції».

Всі ці проблеми надихнули Юрія Біліченка шукати професійну підтримку серед операторів плодоовочевого ринку. Він звернув увагу на Український проєкт бізнес-розвитку плодоовочівництва, який чудово підходив Юрію за філософією та умовами участі. Підприємство «Роздольне», отримуючи допомогу від Проєкту UHBDP, має нагоду не тільки самостійно розвиватись, а й сприяти розвитку ланцюга поставок плодоовочевої продукції від малих підприємств в Херсонському регіоні, де веде свій бізнес Юрій. Маючи вже досвід співпраці з іншими міжнародними проєктами, Юрій чітко розумів, яку користь може принести йому Український проєкт бізнес-розвитку плодоовочівництва та як він може отримати якісну та кваліфіковану підтримку.

Тож, коли спеціалісти партнерської організації «Земля Таврії» запросили його на один із заходів Проєкту UHBDP, Юрій не роздумуючи прийняв пропозицію. Поступово він став відвідувати заходи Проєкту, присвячені переробці, експорту та пошуку нових ринків. Також у нагоді став досвід відвідування міжнародних виставок. Так, взимку 2018 року, за підтримки Проєкту, Юрій зміг відвідати виставку FruitLogistica та створити завдяки їй багато корисних ділових зв’язків. Пошук міжнародних партнерів таким чином не тільки вирішує проблему зі збутом, а й надає підприємству АТ «Роздольне» статусу експортера, що дозволяє виводити продажі продукції на більш високий рівень.

ТОВ «Роздольне» не має своє власне виробництво фруктів, ягід та овочей, тож потребує постійних поставок від фермерів навкруги. Відвідуючи заходи Проєкту UHBDP Юрій мав нагоду не тільки отримувати корисну професійну інформацію щодо переробки продукції, а й знаходити нових партнерів та розширювати свою базу постачальників фруктів та овочів.

ТОВ «Роздольне» є єдиним підприємством на півдні України, де відбувається глибока (шокова) заморозка як овочів, так і фруктів. Заморожений цим способом продукт зберігає більше корисних речовин і вітамінів, ніж той же продукт, що зберігається в холодильниках при плюсових температурах.

У 2018 році, пройшовши відбір серед інших підприємців, Юрій Біліченко зміг отримати грантову підтримку від Проєкту UHBDP на професійне устаткування для свого виробництва. Отримавши лінію для мийки та очищення салатного перцю від плодоніжки, Юрій Біліченко вже в перший рік роботи на устаткуванні розширив асортимент виробництва на 2 позиції. Отримане обладнання дозволяє використовувати не тільки перший, а й другий ґатунок фруктів та овочів із наявними пошкодженнями та дефектами, водночас залишаючи високу якість замороженої продукції на виході. Холодильне обладнання складу, яке він зміг придбати за допомогою Проєкту, допомагає зберігати заморожену продукцію на складі до моменту продажу.

Також, завдяки інформаційній підтримці від Проєкту, Юрій зміг знайти багато нових бізнес-партнерів. У 2020 році він домовився про постачання до мережі супермаркетів великої партії у 155 тон помідорів та баклажанів. Були налагоджені зв’язки із замовниками замороженого гарбуза із Німеччини – обсяг партії склав 500 тонн.

«В нас з’явилося більше довіри, збільшився строк відтермінування за поставлену продукцію та з'явилася передплата за майбутній врожай з нашого боку. Це призводить до більш стрімкого розвитку підприємства, який був би неможливий без такої якісної підтримки Проєкту UHBDP».

ТОВ «Роздольне» має достатньо потужностей, аби стати в регіоні лідером із заморожування ягідної та овочевої продукції, що може йти на експорт. Головна проблема – якісна сировина, адже заморожені ягоди повинні відповідати високим стандартам. Вимоги до полуниці: чиста ягода, відсутність чашолистиків, бажаний калібр 25-35 мм. Сировина поділяється на 3 сорти якості, від цього залежить ціна закупки. Тож, щоб зацікавити виробників, Юрій напрацював нові підходи до співпраці. Виробник та підприємство домовляються та фіксують взаємовигідну ринкову ціну на продукцію, що піде на заморозку. Підприємство АТ «Роздольне» надає послуги з миття, калібрування, заморожування, пакування продукції, які оплачує виробник. Якщо з часом ринкова вартість ягоди зросте – виробник може продати свою продукцію по новій ціні, якщо впаде – то ціна не буде нижче за ту, що була зафіксована та узгоджена напередодні.

Така схема надає ряд переваг для виробників-учасників Проєкту UHBDP, адже є запорукою реалізації продукції та можливістю планувати свої доходи. А підприємство Юрія гарантовано отримує обсяги сировини та оплату своїх послуг. При потребі, спеціалісти підприємства можуть виїхати до фермера на місця, аби проконсультувати, як правильно збирати та зберігати продукцію, але для цього треба заявити про обсяг від 500 кг. Таким чином Юрій Біліченко стимулює виробників до об’єднання та формування великої партії продукції.

«Проєкт UHBDP дозволив нам виходити на нові європейські ринки. Завдяки тому, що ми маємо можливість приймати участь у виставках, про нашу продукцію та компанію дізнаються в Німеччині, Польщі, Арабських Еміратах тощо. Ми мали змогу побудувати нові потужності, де може зберігатись набагато більше нашої продукції. Крім того, ми отримуємо можливість працювати більш ефективно за рахунок того, що ми впроваджуємо нове обладнання, нові технології. Велика дяка Проєкту UHBDP за співпрацю та підтримку!».

На даний час Юрій не зупиняється на досягнутому, постійно вивчає попит на нові позиції плодів та овочів. Наприклад, за 2020 рік він вже підготував пробну партію гіркого перцю, який може користуватись високим попитом на ринку переробки та HoReCa.

«Я закликаю всіх не боятися, виходити на світові ринки, експортувати. То все байки, що нас тут ніхто не чекає. Дійсно, не чекають, але, умовно кажучи, якщо ліктями попрацювати, то своє місце можливо зайняти, й гідне місце. Сьогодні ми займаємо скромні позиції, але в нас величезний потенціал. Саме від нас залежить, чи зможемо ми цим потенціалом скористуватися».