Торговий дім "Югторгсервіc" вже 6 років складає товарні партії овочів та фруктів для великих магазинів і торгових мереж з продукції малих виробників. За цей час встановили ділові відносини з «Таврія-В», «Сільпо», «Метро», «Копійка», «АТБ», «Точка», «Варус» та багато іншими. За півроку 2020-го вийшли на річний обсяг продукції 2019-го – понад 8000 тонн.

[widgetkit id=550]

- У нас напрацьована база виробників овочів та фруктів. Ми, як сито, щороку їх просіюємо, в базі залишаються найсильніші, порядні - кращі, - каже Андрій Тетью, співзасновник «Югторгсервіc». - Якщо продукція за результатами аналізу лабораторії не відповідає стандарту (підвищені пестициди), то ми не працюємо з таким фермером.

«Югторгсервіc» починався з підвалу, там сортували та формували перші партії. Потім орендували склади різних рівнів. Але щоб розвиватися і будувати тісні взаємовідносини з клієнтами, і збільшувати обсяги продажів, був потрібний свій склад.

У 2017-му знайшли такий на околиці Одеси, купили його в кредит. Споруду частково модернізували, підібрали професійні кадри, стали повноцінною фірмою. Працюючи в своєму складі, збільшили обсяг продажів за пів року в чотири рази.

- Ми розуміли, що нам необхідно придбати холодильне обладнання для подальшої модернізації складу. За допомогою цього обладнання можна створювати необхідний мікроклімат для овочів і, відповідно, збільшувати термін придатності продукції, - розповідає Андрій Тетью, співзасновник "Югторгсервіc". - У 2017-му році ми познайомилися з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP. Ми допомагаємо дрібним виробникам овочів та фруктів в реалізації їхнього товару. А проект UHBDP допоміг нам в придбанні холодильного обладнання. Ми утеплили склад, купили нові двері. Цю модернізацію ми планували, але завдяки проекту прискорилися на два роки.

Зараз Торговий дім має холодильні камери розміром 750 м2, 4 камери для короткострокового зберігання, ці потужності дозволяють обробляти 1200 тонн продукції на місяць. У арсеналі підприємства три вантажні автомобілі вантажопідйомністю 3, 5, 10 тонн. Є свій навантажувач.

- Ми маємо доступ до фінансових і кредитних ресурсів, - доповнює співзасновник "Югторгсервіc" Олексій Науменко. - Кредити овердрафт дозволяють нам бути гнучкими на овочевому ринку. Ми можемо з фермером розрахуватися відразу, без відстрочки платежу.

Андрій Тетью каже, що їх підприємство йде в ногу з плодоовочевим ринком. Якщо п'ять років тому клієнти готові були купувати продукцію нижчої якості, то сьогодні кінцевий споживач став більш вимогливий. Тому "Югторгсервіc" закуповує товар першого сорту, що відповідає стандартам: правильна форма, гарний смак, і головне - безпечність. Фахівці "Югторгсервіc" постійно вибирають зразки і передають їх в лабораторію на аналіз.

Що купує "Югторгсервіc"?

Овочі борщового набору: картопля, морква, буряк, цибуля, капуста, а також томати, огірки, перець, баклажани, кабачки, часник, різна зелень. Фрукти: яблука, персики, абрикоси.

Олексій Науменко каже, що "Югторгсервіc" на порозі нової модернізації. Засновники мають намір механізувати всі процеси на підприємстві. Через 10 років вони бачать Торговий дім як компанію з великим асортиментом овочів та фруктів не тільки вітчизняного, а й імпортного виробництва, розширення своєї присутності у торгових мережах, а "Югторгсервіc" - впізнавана торгова марка.

- Ми плануємо виходити на експорт, щоб поставляти українську продукцію на світовий ринок, - ділиться Олексій Науменко.