Попцов Євген займається вирощуванням овочів, баштанних і салатних культур в селі Калаглія Одеської області. Під його керівництвом знаходиться 30 соток землі, на якій встановлені теплиці. Слід зазначити, що він вирощує незвичайні сорти баштанних культур, які потребують тепличних умов.

Сім років тому, не маючи відповідної освіти й досвіду, Євген разом зі своєю родиною вирішили розпочати свою фермерську діяльність з вирощування полуниці.

Саме тоді він зробив вагомий внесок у розвиток свого бізнесу й придбав гідропоніку для вирощування цієї ягоди. Майже 5 років намагався налагодити цей бізнес, але безуспішно. Цей напрямок виявився досить нерентабельним – великі витрати і дешева продукція завадили отримати гарний прибуток, а фермерські господарства навколо створювали велику конкуренцію.

«Щоб отримати гарний врожай, потрібно було кожен рік замовляти саджанці з Європи. Декілька разів купували їх в Україні, але мали негативний досвід. Не тільки нічого не заробили, а ще й після пересадки занесли різні хвороби. Тобто українські постачальники досить недоброчесні. Саджанці можна використовувати в землі, але гідропоніка не вибачає помилок. Посадковий матеріал має бути високої якості, щоб на ньому можна було заробити. Саджанці пересаджуються кожен рік, після збору врожаю все викапується і викидається. Це дуже великі витрати. Тому рослини мають бути висококласні і тільки європейської якості.»

Євген завжди мріяв освоїти якусь незвичайну, красиву культуру, яка є унікальною і привертає увагу суспільства. Зараз вони вирощують дині зі смаком манго, яких більше ніхто не має. Але звичайні культури теж є в наявності на його господарстві – це редис та салати. Салатами Евген Попцов займається вже другий рік. Вдосконалює якість, сортову різноманітність. Але все одно проблема реалізації існує - складно продати якісний товар за високою ціною.

У 2017 році Евген дізнався про Канадський проект UHBDP з оголошень у селі, в яких запрошували фермерів на зустріч і обіцяли допомогу. Тоді вона була вкрай необхідною, тому що родина Євгена Попцова висадила розсаду дині, яка через погодні умови майже вся пропала.

«Ми прийняли участь в конференції, яку організував проект UHBDP, і почали працювати з БТУ-центром, тобто з органічними добривами та засобами захисту рослин. Вони допомогли врятувати майже 40% нашої вимерзлої продукції. Хоча ми були впевнені, що шансів вже нема. І до сьогоднішнього дня ми продовжуємо співпрацювати і розширювати органічне землеробство.»

Організатори Проекту запросили фермерів на форум органічної продукції, де учасники мали можливість отримати безцінний досвід та поради від провідних компаній, наприклад, «Енза Заден Україна», які пропонували саме органічні насіння овочів та баштанних.

15 різних видів салатів згодом виростив Евген разом із родиною під чуйним керівництвом представника компанії «Енза Заден Україна» по південному регіону Олександра Коцура. Частина теплиць виробника виступила в ролі випробувального полігону для апробації абсолютно нових сортів, виведених компанією «Енза Заден Україна» спеціально для умов вирощування Півдня України.

Споживачі з Одеси та Києва вже високо оцінили смакові якості та презентабельний вигляд тепличних салатів із с. Калаглія – оптові покупці замовляють продукцію на кілька днів вперед. Салати з берегів Дністровського лиману користуються попитом, як на ринках, так і у шеф-кухарів закладів HoReCa цих міст.

«За допомогою Проекту в 2018 році ми потрапили на міжнародний форум в Одесі в готелі «Гагарін» по виробництву ЕКО. Там познайомилися з менеджером по Південному регіону компанії «Енза Заден» і вже впродовж 2х років плідно співпрацюємо тільки з ними. Ми висаджуємо лише їх продукцію. Я в них, як тестовий полігон. Вони тестують товар, щоб далі продавати його в загальному користуванні.»

Тестове насіння фермер отримує безкоштовно, але результат зовсім негарантований. Під таку нестабільну пробну роботу використовує теплицю в 6 соток. Потім підсумовують результат врожаю і приймають рішення стосовно наступної висадки або припинення сортів продукції.

Також за допомогою Проекту Евген, разом з іншими фермерами в регіоні організували кооператив, який дозволяє реалізовувати товар у великих обсягах. До нього входить 5 чоловік, які вирощують приблизно однаковий товар – по сорту, якості.

«В перший оборот ми реалізуємо редис. Я знаходжу замовника у Києві за більш привабливою ціною і таким чином ми можемо організувати замовлення до 8 тон»

На форумі, що організовував Канадський проект, Євген Попцов познайомився з іншим учасником Проекту Олександром Сущенко, який має онлайн магазин органічних продуктів «Смарагдова ферма» і допомагає реалізовувати вирощений врожай. Почав активно співпрацювати з Олександром. Крім оптових відвантажень трейдерам, група виробників із с. Калаглія продає свою продукцію кінцевому споживачеві через онлайн-майданчик – групу у Фейсбуці “Смарагдова Ферма”, а для комунікації з постійними клієнтами створена група у Viber.

Замовлення, оформлені онлайн, покупцям з Одеси доставляють до дверей кур'єрами, а замовлення з інших регіонів виробники відправляють «Новою Поштою». Свіжі салати без проблем доїжджають до споживача в спеціальній упаковці, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду і смакових якостей.

На даний час Євген та група виробників, що об’єднались задля спільних продажів товару у с.Калаглія Одеської області, єдині на ринку в регіоні в такий час з такою динею. Вони мають конкурентоспроможний товар. Такий успіх став можливий саме завдяки унікальному насінню та роботі агрономів з Канадським проектом, до яких завжди можна звернутися за допомогою та підказкою щодо вирощування та збуту.

Вже в наступному році Євген планує розширити свій асортимент й звичайними, не органічними культурами – петрушкою, кропом, через те, що трейдери хочуть бачити наявність всієї лінійки товару.

«Якщо аналізувати маржинальність оборотів, то вона майже однакова на всіх етапах. Якщо щось би було дешевше, то ми б шукали нові культури для реалізації. Наприклад, редиска в цьому році мала більш низьку ціну, але вона зросла в обсягах. Дині ми зібрали в цьому році менше, але вона була реалізована за більш вигідною ціною. Салат ми в минулому році здавали дорожче, але не було маси. Зараз є маса, тому ми отримуємо більше. Тобто теплиці задіяні в роботі майже круглий рік».

Фермер підкреслює також можливості, які надає система “Е-ваучерів” від проекту UHBDP. За допомогою цього сервісу Євген мав можливість скористатися особистою знижкою при купівлі крапельної стрічки. А в цьому році всі учасники групи виробників оновлювали свої теплиці, тому була необхідність в купівлі у великих розмірах плівки для теплиць. Загальна вигода для всієї групи виробників склала приблизно 35-40 тисяч гривень. Фермери дуже вдячні за надану вигідну пропозицію й можливість зекономити та придбати якісний товар.

Відступати від прийнятого на рік плану роботи Евген з родиною та іншими виробниками не збираються: ще два тижні активного збору врожаю салатів, а потім – підготовка теплиць до нового обороту. Наступною на черзі культурою буде ранній редис. Фермер відмічає унікальність та користь проекту UHBDP та й надалі планує співпрацювати з ним.

«Якщо фермер хоче вкладати кошти і розвивати свій бізнес, то Проект є дуже корисним для нього. Для звичайних колгоспників він є не дуже привабливим, їм достатньо купити дешеве насіння, закинути його і отримати хоч якийсь врожай для швидкої його реалізації. Для мене Проект є вагомим внеском в розвиток улюбленої справи. Він відкрив можливості з компанією «Енза Заден», допоміг організувати кооператив та дозволяє заощаджувати з системою «Е-ваучеру», - підсумував Євген Попцов.