Після посадки розсади в ґрунт в неопалюваних теплицях за складних погодних умовах виникли проблеми з розвитком рослин (сповільнилося зростання огірків). Для отримання гарного врожаю тепличних огірків Фонд ЛАСКА організував для групи серію онлайн-консультацій досвідченого агронома Олександра Ткаченко з питань захисту та живлення огірків та томатів.

Агроному були надані фото та детальний опис проблеми, на основі чого Олександр надав практичні рекомендації. Були складені схеми живлення та захисту окремо для Т. Грищенко і для родини Войтюшенко. Отже, що ж робити в такій ситуації?

Після застосування рекомендацій агронома між консультаціями в телефонному режимі проводяться уточнення проміжних результатів.

Рекомендації агронома призвели до гарного результату. Група складає товарну партію огірків та здає в мережу дрібних магазинів в с. Дорошівка та в м. Вознесенськ. З початку вибірка складала 200 кг через добу, а з середини липня вибірка досягла максимального обсягу – 300 кг через добу. За липень група здала 3750 кг огірків.