Це стосується кожного, хто є оператором ринку харчових продуктів, тобто займається вирощуванням, зберіганням, транспортуванням – всім, що пов'язане з виготовленням продукції.

Розміри штрафів досить значні:

Що ж треба зробити, щоб не потрапити в пастку Держпродспоживслужби?

Якщо оператор ринку виробляє продукцію тваринного походження, то він зобов'язаний отримати експлуатаційний дозвіл. Якщо ж оператор ринку займається тільки вирощуванням продукції рослинного походження, то йому потрібно зареєструвати потужності згідно з Законом України «Про основні засади та вимоги до безпеки харчових продуктів» і впровадити систему HACCP.

Олександр Брильов каже, що для цього потрібно звернутися до свого територіального органу ДПСС, подати заяви про держреєстрацію потужностей, засвідчені підписом керівника або власника потужностей. Зверніть увагу, держреєстрації підлягає кожна потужність, що є в управлінні оператора ринку: скільки потужностей – стільки і заяв. Реєстрація здійснюється безоплатно протягом 15 робочих днів після отримання заяви про таку реєстрацію. Якщо реєстрація протягом строку не закінчена, то ДПСС надає письмове обґрунтування причин відмови у реєстрації або продовження строку реєстрації (не більше ніж на 15 днів).

Олександр Брильов наголошує, що про перевірку не повідомлятимуть.

Представники місцевого управління Держпродспоживслужби можуть нагрянути на підприємство з перевіркою в будь-який момент без попередження. Але дізнатися про плани Держпродспоживслужби можливо, для цього треба зайти на сайт організації та знайти розділ «План перевірок». Так, у 2019 році до щорічного плану перевірки в сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини було внесено 22 522 оператори ринку. Періодичність здійснення планових заходів державного контролю визначається на підставі ризик-орієнтованого підходу (Постанова КМУ від 31.10.2018 р. №896). Чим нижчий рівень ризику, який становить діяльність конкретного оператора ринку, тим рідше компетентний орган перевіряє цього оператора.

Конференція «Плодоовочевий сезон 2019-2020. Підсумки минулого сезону та виклики наступного: до чого треба бути готовим» організована Центром розвитку та правової підтримки села за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Схожі матеріали

{loadmodule mod_related_items,Схожі матеріали}