В асортименті продуктів мережі «Ашан» понад 3000 тисячі найменувань продуктів, овочів і фруктів – 500. В різні періоди сезону значну частку в постачанні займає імпорт, та все ж Ашан віддає перевагу місцевій продукції, повідомила Ольга Матова. Для того, щоб стати постійним постачальником, треба заповнити електронну анкету, в якій слід вказати, яку продукцію виробляє ОСГ чи СФГ, в яких обсягах, чи може забезпечити доставку. Цю пропозицію розглядає Комітет з відбору постачальників. В разі позитивної відповіді фермер повинен відвідати платформу свіжих продуктів в Тарасівці Київської області, познайомитися з менеджерами, з якими буде працювати, підготувати податкову накладну, а також документи, які засвідчують якість продукції.

Головний критерій відбору – не величина партії, а якість продукції. Мережу цікавлять, зокрема, продукти тепличної групи, спаржева капуста, броколі, ягоди. Велике значення має упакування. Оскільки у Європі та інших країнах користується попитом так звана снекова продукція: невеличкі упакування ягід, маленькі порції салатів у ланч-стаканчиках, зелень у пучках, Ашан також розвиває цей тренд. Споживачу також подобається картопля упакована по 2,5 кг, якщо при цьому вона за ціною не відрізняється від насипної. Товар від фермера приймається не на вагу, а кількістю упаковок.

«Ашан» не намагається заробити на відтермінуваннях розрахунків із клієнтом, запевнила Ольга Матова. Платіж за поставлену продукцію відбувається автоматично на підставі укладеного контракту. Лютий – найкращий місяць для переговорів з мережею. Вона запросила тепличників до співпраці