[widgetkit id=450]

ГО «Земля Таврії» був організований «Плодоовочевий форум для дрібних товаровиробників», який пройшов 25 жовтня у с. Великі Копані, і дав змогу учасникам отримати відповіді на актуальні для селянина питання:

Основна проблема, яку зазначають дрібні виробники плодоовочевої продукції - пошук каналу збуту продукції. На жаль, не існує єдиного універсального рецепту вирішення цієї проблеми, але є комплекс заходів, які можуть сприяти тому, щоб наші дрібні товаровиробники займали своє гідне місце на ринку!

Олександр Синюк, голова ГО «Земля Таврії», привітав учасників від імені проекту та розповів про умови співпраці, представив головні задачі та методи роботи, а також розповів про інформаційні сервіси, які пропонує Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва аграріям.

В’ячеслав Жуков, директор ТОВ «Інтерфуд UA», представив аналітичний огляд плодоовочевого ринку, зокрема зупинився на попиту та тенденціях овочів борщового набору, розповів про прогнози щодо порядку цін та експортних перспектив даної групи продукції.

«Агрегація – об’єднання дрібних виробників для створення єдиної партії однотипної продукції, що вже буде коштувати дорожче. Як це зробити і з чого почати?» - головна ідея доповіді Валерія Федоренко, VCD-спеціаліст ГО «Земля Таврії».

Олександра Гармаш разом із представниками СОК «Фортуна» (с. Новософіївка) розповіли про успішний досвід кооперації та об’єднання, які перші кроки для цього треба зробити.

Під час другого блоку форуму практики-агрономи висвітили основні питання агротехнологій з вирощування овочів відкритого та закритого ґрунту. Редис, кабачок, томат, перець, капуста – найпопулярніші культури регіону, тому питань та диспутів було багато.

Тож, подібні заходи мають неабияке значення та високу оцінку зворотного зв’язку, адже виконують запити найбільшої цільової аудиторії проекту UHBDP – дрібних виробників плодоовочевої продукції.