Промислове горіхівництво є вигідною справою, якщо його поєднувати з вирощуванням інших культур, які можуть компенсувати інвестиції та швидше принести прибуток. Розвитком цього напряму займається Павло Тулба - президент кооперативу «Горіх Причорномор'я», який розташований в с. Троїцьке, Одеської області. На сьогодні Павло вирощує змішаний горіховий сад загальною площею понад 150 га. Павло планує отримати органічний сертифікат для горіхового саду, оскільки попит на органічну продукцію має стійку тенденцію до зростання, особливо в секторі горіхового бізнесу. Таким чином, впроваджуючи доробку продукції, Павло планує отримати додану вартість під час експорту та мати можливість продати не сировину, а готовий продукт.

Важливим джерелом доходу на початкових етапах є продаж молодих саджанців горіхів з подальшою консультацією по догляду за ними і отриманням якісного посадкового матеріалу для власних потреб. Для цього на території кооперативу облаштовано спеціальну теплицю для розсади - маточник, в якому вирощуються саджанці молодих горіхів, що отримуються методом зеленого черенкування саджанці фундука та шипшини. Ця технологія передбачає висаджування або в спеціально підготовлений замульчуваний ґрунт, або в поліетиленові пакети чи пластикові контейнери, після чого саджанці викопують і переносять на поля та висаджують вже із закритою кореневою системою. Павло стверджує, що важливим фактором при вирощуванні горіхового саду є формування високого штамба волоського горіха. Це означає, що всі гілки, які формуються на стовбурі дерева, видаляються, а формування листяної крони починається з висоти 1,3 - 1,5 м від поверхні землі. Така обрізка дозволяє використовувати техніку при зборі врожаю, тому що крона горіха з роками збільшується в кілька разів, ускладнюючи переміщення машин по міжряддю. Фундук формується низьким штамбом на висоту до 0,5 метра, що дозволяє також його прибирати механізовано за допомогою спеціальних засмоктуючих апаратів та домогтися сприятливого співіснування в змішаному саду волоського горіху з фундуком.

Павло підкреслює, що горіховий сад - це довгостроковий бізнес, в якому потрібно вміти передбачати динамічні процеси його розвитку через 10, 15, 20 років та ін. Теж саме стосується і повернення капіталовкладень, які становлять $10-20 тис. на 1 га, а терміни окупності складають в середньому 7-8 років.

Вирощування фундуку проводиться спільно на одній площі з волоським горіхом. Основні сорти фундука – це Барселонський, Каталонський, Кросфорд і інші в якості запилювачів. Фундук так само розглядається як допоміжна культура, яка необхідна для симбіотичного вирощування волоського горіхів і отримання прискореного доходу починаючи з 4-5 року від моменту висадки. Кожен кущ мульчують соломою, яка забезпечує постійний мікроклімат і вологообмін. При вирощуванні фундуку важливо сформувати низький штамб куща, для спільного вирощування волоського горіху та фундуку. Важливим етапом у вирощувані змішаного горіхового саду полягає у створенні карти запилення, яка враховує напрямки вітру і забезпечує максимальну врожайність в майбутньому. Це дозволяє досягти результату взаємозапилення та забезпечує підвищення врожаю. Павло використовує класичну схему вирощування горіхового саду в симбіозі з фундуком: 10х10м розміщуються дерева волоського горіха та між ними – 5х5м фундук.

Шипшина була висаджена як культура невибаглива до грунтових та кліматичних умов. Вирощування шипшини - перспективний напрямок для отримання прибутку в короткотерміновій перспективі і в можливості вирощувати на землях непридатних для традиційного землеробства (схили, балки). Вже висаджений сад шипшини займає 5 га землі з щільністю насадження 6 тис. кущів на 1 га. При посадці Павло використовував зелені живці шипшини, які починають плодоносити на третій рік. Шипшину вигідно продавати як свіжою, так і висушеною. Ціна продажу свіжої шипшини в 2017 році становила від 18 грн. за 1 кг, а сформована однорідна партія сушеної шипшини можливо було реалізувати від 35 грн. за 1 кг. У найближчих планах - створити сушильні установки та налагодити переробку шипшини. Шкірка є цінним харчовим продуктом, яку готова купувати фабрика з розфасування чаю від $ 5 за 1 кг, а також великі фармацевтичні компанії України і світові лідери Nestle, Danone. Досвід фермерів з Європи показує, що продаж квіток шипшини для виготовлення ефірних олій також є дуже прибутковим бізнесом. З одного куща можна отримати від 2 до 4 кг свіжої шипшини. Таким чином, навіть за мінімальної ціни реалізації 18 грн., і врожайності в 2 кг, з 1 га можна отримати $ 216 000 доходу.

Відомо, що горіхові дерева мають алелопатичні властивості - пригнічують рослини, які знаходяться поруч. Крім того, з часом волоський горіх почне затінювати шипшину, тому через кілька років залишиться тільки горіховий сад. Насадження шипшини будуть з часом витіснені більш потужною культурою, оскільки не зможуть конкурувати за світло з гіллястою кроною волоського горіха.

Мікориза чорного трюфеля - симбіоз на коренях рослин.

Використання мікоризи - грибкових організмів для вирощування культурних рослин набирає все більшої популярності серед аграріїв України. Ключовим фактором є симбіоз: з одного боку, рослина постачає цукри для грибів, які мешкають на її корінні, з іншогобоку грибки розвиваючись, підтягують воду і поживні речовини для потреби рослини. Використання мікоризи чорного трюфеля забезпечує стійкі симбіотичні зв'язки з корінням волоського горіха та фундука, дозволяючи створити в перспективі необхідні умови для внесення спор чорного трюфеля. Цей процес може зайняти 5-6 років, але на думку Павла на виході можливо отримати врожай трюфельних грибів від 4 до 200 кг з 1 га. Розчином мікоризи обробляють коріння саджанця перед посадкою в маточнику і потім подають на всіх етапах через крапельний полив на поле.

Створення мікоризи - це технологічний процес, який відбувається в біоферментаторі Джиги. Поживний розчин підтримується додаванням меляси, яка служить їжею для грибкових організмів. Докладніше про біоферментатор буде розглянуто у наступній статті.