[widgetkit id=568]

Взаємовигідне співробітництво полягає в тому, що “Дунайський Аграрій” (2000 гектар органічної землі) постачає органічні овочі, фрукти та ягоди на переробку на підприємство “Стодола”. Процес збору, переробки та зберігання продукції “Дунайського Аграрія” відповідає всім вимогам органічної сертифікації. В цьому сезоні фермерське господарство Романа Дяжука в тестовому режимі поставило на консервацію близько 10 тонн органічної продукції: кабачки, баклажани, солодкий перець, гарбуз, диню, сливу, цибулю та буряк.

– У овочів “Дунайського Аграрія” нове життя! Як приємно, коли твоя органічна продукція вирощена з душею і любов'ю, отримує друге життя! – ділиться успіхами Роман Дяжук, засновник “Дунайський Аграрій”, та радіє співпраці з переробною компанією “Стодола”. – Ян Островський робить дуже класну і шалено смачну консервацію. Ні, не консервацію, а просто шедеври! Асортимент цих шедеврів вражає! До речі, Ян і його команда вирощують більше 20 видів органічних овочів! Креативу та любові до власної справи їм не позичати, – із захопленням констатує виробник органічної продукції.

– З “Дунайським Аграрієм” співпрацюємо перший сезон, – розповідає Ян Островський, засновник компанії “Стодола”. – З Романом Дяжуком ми познайомилися в Кельні на міжнародній виставці Anuga. Перші домовленості про співпрацю були досягнуті під час торгової місії українських виробників в плодоовочевому секторі в Швецію, організованої проектами UHBDP та ITC. Після цієї торгової місії, а також спільної роботи на виставці Biofsch-2020 в м. Нюрнберг ми налагодили тісний діловий контакт та всерйоз замислилися про можливе взаємовигідне співробітництво, – згадує засновник компанії “Стодола”.

Нещодавно “Стодола” запустила в продаж органічні соуси, які також містять овочі “Дунайського Аграрія”, та планує нарощувати обсяг закупівлі та переробки овочів від цього виробника в наступному сезоні.

Придбати консервовані органічні делікатеси можна онлайн на сайті privatcraft.pb.ua, на сторінці Stodola Organic Farm, на “Розетці”, а також у магазинах “Ашан”, “Сільпо”, “Гудвайн” і “Вайнтайм”.

– Крім “Дунайського Аграрія”, ми маємо більше 10 постачальників. “Стодола” розробляє механізм співпраці також з іншими постачальниками органічної продукції, які готові вирощувати певні культури під наш контракт, – підкреслює Ян Островський. – Для цього необхідна готовність пройти досить складну процедуру сертифікації та чітко дотримуватися технології органічного вирощування. В цьому плані ми готові надати таким фермерам свої напрацювання та техкарту вирощування (кращі насіння, добрива, ЗЗР та норми їх внесення).

Тож, порада та меседж від Яна Островського для тих, хто замислюється перейти на органічні методи виробництва:

– Перехід в органіку – це складний, витратний за часом, але перспективний процес. Якщо ви готові до складнощів на шляху до розвитку, ми готові вам в цьому допомогти консультативно і організаційно.