Морозова Віра Борисівна співпрацює з проектом UHBDP ще з першої фази його діяльності. Спеціалісти проекту та організації Агротаврія проявили ініціативу та запропонували фермерці свою допомогу.

У господарстві Морозової Віри знаходиться 15 гектарів землі, на якій вона вирощує полуницю та Фрукти. Це переважно сімейний бізнес, але кожен відповідає за свій напрямок роботи під чутким керівництвом Віри Морозової. Дочка займається переважно документацією, податковою звітністю. Всі інші безпосередньо пов’язані з основним процесом вирощування ягід і фруктів.

«Ми всі разом обговорюємо все, радимося, але рішення за мною, щоб не було, як в казці про лебедя, щуку та рака.»

Зважаючи на те, що фермерське господарство Віри це переважно жіночий бізнес, їй вкрай необхідно було вирішити питання механізації праці. Великий обсяг земельної ділянки не дозволяв швидко її обробляти та отримувати гарний врожай. Також ставало питання зі збуту вже вирощеної продукції. З усіма цими питаннями Віра Морозова вирішила поступово розбиратись разом із спеціалістами проекту UHBDP та Агротаврії.

Спочатку Віра Морозова стала відвідувати заходи проекту UHBDP на яких вона отримувала професійну вузькопрофільну інформацію щодо вирощування та зберігання продукції. Під час першої фази проекту вона змогла отримати допомогу у вигляді малої механізованої техніки, а вже під час другої фази Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва вона отримала професійні рекомендації щодо оновлення та реорганізації бізнесу.

«Недовіра до проекту спочатку існувала, ніхто ніколи не допомагав малому бізнесу. Навіть інформаційна підтримка - це також дуже важливо. Були організовані поїздки до успішних господарств і навіть вдалося побувати на навчанні в Ізраїлі. Представники Запорізької області і АР Крим в кількості 20 чоловік протягом 7 днів перебували в Ізраїлі абсолютно безкоштовно, де нам показали багато виробництв, не тільки вирощування сільськогосподарської продукції, а також де виробляють стрічку поливальну, перфоровану плівку для полуниці, підприємства мийки, фасування. Крім того, дуже багато було лекцій з міністерства сільського господарства. Тобто ми отримали максимальну кількість корисної інформації.»

Поступово всю інформацію Віра почала використовувати на практиці. Наприклад, знання про соляріс ґрунту. Якщо застелити плівкою землю перед висадкою, то земля прогрівається і такий спосіб допомагає уникнути різні хвороби, де частково, а де повністю, боротися зі шкідниками. Плівка прогріває досить глибоко і температура більш ніж 70 градусів допомагає очистити ґрунт від шкідників та бактерій, тобто провести дезінфекцію землі. Досить багато корисної інформації було стосовно технологій вирощування полуниці, фасування її, мийки. Отримання подібних знань допомогло Вірі та її родині вдосконалити і надалі розвивати своє фермерське господарство.

На постійній основі учасниця проекту відвідує тренінги, семінари, зустрічі, де намагається вдосконалювати свої знання, переймати досвід інших учасників, щоб бути в тренді.

Завдяки спеціалістам проекту Віра дізналася про переваги об’єднання та створила кооператив, який вже декілька років успішно працює в Запорізькій області. Основною ідеєю для створення кооперативу було полегшення збуту продукції усіх членів родини Віри та інших фермерів, які увійшли в кооператив.

«Якщо ти займаєшся виробництвом, то дуже складно ефективно налагодити процес реалізації. І, наприклад, оптовий клієнт з Харкова або Маріуполя приїжджає за великим обсягом товару, а якщо назбирати 300-400 кг полуниці, то ніхто до нас не поїде і можна розраховувати тільки на місцевого покупця. Тільки починаючи від 1 тони, а краще 5-7 тон полуниці – привабливі цифри для оптових покупців. А також кооперація спрощує процес закупки, тари. Дуже вигідно щодня збирати необхідну партію товару і увечері здавати її оптовому покупцю. Налагоджена схема вже є з клієнтом із Бердянська, яка протягом 12 років скуповує у нас полуницю. Це досить добра схема, яка уникає можливості залишку непроданої продукції».

Кооператив «МИТРА» на сьогоднішній день включає 8 чоловік, які займаються вирощуванням полуниці, черешні, малини, винограду. Кооператив переважно неприбутковий, а обслуговуючий, тому особливої звітності не потребує.

На постійній основі представники кооперативу намагаються розширювати свій напрямок діяльності. Якщо з реалізацією полуниці питань не виникає, то виноград не завжди знаходить свого клієнта. Тому було прийнято рішення спробувати вирощування нових культур, таких як гранат. Про деякі нішеві культури Віра почула на заходах проекту UHBDP та вирішила спробувати їх вирощувати. Спеціалісти екологічного напрямку підказали, як правильно вирощувати ці рослини, які є складнощі та секрети. А спеціалісти з Агротаврії допомогли з пошуком нових покупців на ці культури та почали процес оформлення брендування продукції фермерки.

«Друзі приїхали з Криму і подарували три маленькі дерева гранату. Він почав інтенсивна зростати і плодоносити - солодкий, крупний гранат. Авжеж ми спробували надалі його розмножати. Раніше вирощували гранат в теплиці, зараз 0,5 гектара вирощуємо у відкритому ґрунті. Крім того, ми зі свого насіння гранату виростили невеличкі саджанці, частину з яких висадили в своєму господарстві, а дугу частину з успіхом реалізували за вигідною ціною.»

В цьому році врожаю гранату не було із-за сильних морозів, а в минулому 2019 році вдалося назбирати 30 кг гранатів з трьох дерев. Це дуже гарний результат, який дав додаткову мотивацію для господарів.

Наш український гранат дуже солодкий, крупний і досить конкурентоспроможний порівняно з Іранським видом.

Вирощування продукції в кооперативі допомогла Вірі продавати свою продукцію без залишку та за привабливою ціною. Зменшення витрат часу на обробку земельної ділянки та вирощування якісної продукції дозволило Вірі звільнити додатковий час на пошук нових ринків збуту та модернізацію свого господарства.

Також дуже цінною виявилась допомога від проекту у вигляді сервісі е-ваучер. Завдяки цій програмі та через те, що Віра входить в об’єднання виробників, вона змогла придбати бокси для пакування полуниці зі значною знижкою. Ці бокси допомогли не тільки надійно розфасувати ягоду, а й перевозити її на далекі відстані без втрати частини врожаю.

Віра Морозова на протязі всієї співпраці з проектом UHBDP мала змогу отримувати професійну консультацію від спеціалістів організації Агротаврія, які допомогли розібратись з такими темами як облік витрат та доходів, шляхи легальних продажів харчових продуктів, переробка продукції та пошук інформації щодо придбання обладнання та засобів виробництва.

Участь в проекту допомогла Вірі Морозовій віднайти свою нішу в плодоовочевому ринку та створити надійну справу для себе та своєї сім’ї.

«Ми багато займалися вирощуванням розсади полуниці. Клієнти з Одеси замовляли у нас близько 600 тисяч кущів. Тому, крім готової продукції, будемо продовжувати вирощувати гранат для реалізації у вигляді саджанців. До того ж ми постійно отримуємо професійне супроводження від проекту, таким чином ми розуміємо, що не самі.»

Також одним із основних напрямків діяльності є вирощування винограду сорту «Юпітер». Під цю роботу брали кредит в розмірі 100 тисяч гривень, для будівництва металевих тонелей.

Саме гроно винограду не є привабливим, але смак дуже добрий і ягода крупна. Клієнти знають цей сорт, але попит на нього невеликий. Тому залишається багато нереалізованої продукції, яка потребує переробки. З нього можна отримати родзинки, які виходять дуже солодкими і смачними. Його рівень цукру становить 27%. Родзинки мають темний вигляд, але він не чим необроблений. За допомогою природної сушки на металевих стелажах в теплиці відбувається виробництво родзинок. Нажаль, таким способом виробити його у великих обсягах неможливо. Тому фермерка планує придбати нову сушильну шафу, подала заявку на отримання гранту.

Віра Борисівна впевнена, що проект є дуже корисним. На першому етапі отримали значну матеріальну підтримку, а також мотоблок, фрезу, теплицю, дали матеріал на ангар – це вагомий внесок у розвиток господарства. І кожна зустріч з представниками проекту з Канади, залишила свій гарний залишок. Ці знайомства надихають і мотивують.

«Відвідування нових місць, спілкування з цікавими особистостями стимулює працювати і досягати нових результатів. А коли людина зосереджена тільки на фізичній роботі, то прогресу можна не чекати.»