Успішна фермерка, учасниця Ради жінок, Глінська Вікторія вже багато років вирощує на 40 гектарах свіжу зелень, повну вітамінів, в селі Обільне, що під Мелітополем. Об'єкти виробництва великі та асортимент завжди різноманітні: тут можна знайти і кинзу, і укроп, і петрушку, щавель, шпинат, руколу та м'яту. У Вікторії було налагоджено реалізацію та лінію експорту: більше 10 років її господарство відправляло по 20 тон зелені на тиждень в Росію, в основному в Санкт-Петербург та в Москву. Але після трагічних подій в період 2013-2014 років, ринок Росії закрився, продавати стало нікуди. Стало незрозуміло, як швидко й грамотно знайти нові ринки збуту. Вікторія відмічає, що дуже не вистачало інформації що робити зі всією тією продукцією, яка вже була вирощена та як переробити своє виробництво, щоб зберегти високу якість продукції?

У мене до 14 найменувань зелені було. Покупці робили певне замовлення на кожну культуру, наприклад: укропу 5 тон, петрушки - тону, м’яти - три тони, - і в мене вже був графік посадки, то 40 гектарів були розбиті на посадку цієї зелені. А коли у 2014 році склалася така ситуація, що я лишилася реалізації, мені стали цікаві нові ринки. У нас відбулося перенасичення цієї культури, так як всі намагалися продавати на українському ринку й було дуже тяжко.

Після 2014 року, коли вже був втрачений російський експорт, Вікторія приєдналася до проекту. Їй стало доступно багато корисної інформації, яку вона змогла правильно використовувати. Завдяки UHBDP вона знаходилась в такому оточенні, де з нею делилися знанням, необхідним для того, щоб перебудувати свій бізнес на новий лад.

До мене на поле приїхав співробітник Проекту UHBDP, ми так і познайомились. Він розповів про Проект. Після того, як я приєдналася, я отримала дуже багато інформації, про яку ще не знала. Наприклад про добрива, про насіння, про полив. Завдяки проекту почала їздити на заходи, мій перший такий виїзд був у Миколаєв на конференцію.

Завдяки проекту, у Вікторії з'явилася надія та розуміння, що є люди, які займаються вирішенням подібних проблем, які виникли в неї в 2014 році. Саме так вона почала шукати відповіді на найголовніше питання, яке завжди з'являеться у виробників зелені: що робити з великим об'ємом продукції, коли вона вже вирощена та знаходиться на полі?

Коли люди займаються зеленью, то вони вважають інших конкурентами, ніхто не ділиться інформацією, ніхто не спілкується, все таємно. А у проекті UHBDP все було відкрито, зрозуміло. Всі один з одним обмінювались інформацією, яка біла потрібна будь якому підприємцю, який займається таким бізнесом. Якщо ти займаєшся виробництвом, то ще більше стикаєшся із завданням кудись подіти зелень, ти не розумієш, що з нею робити, коли вона вже є в тебе. І я інколи починала просто фрезерувати прямо на полі. Це завдавало великі збитки.

Проект допоміг Вікторії знайти однодумців, з якими вона встановила товариські стосунки. Так як вони вирощували іншу культуру, це дозволяло працювати з одними й тими ж клієнтами. Завдяки цьому зменшилась конкуренція й Вікторія змогла отримати допомогу в бізнесі.

У 2018 році Вікторія у проекті UHBDP познайомилась із сім'єю Ольги та Віталія Шкрибляк, на заході у Миколаєві вони представляли своє виробництво - салати.

Вони стали доповнювати один одного, почали торгувати разом, об'єднували зелень, яку вирощувала Вікторія та салати, які виробляли сім'я Шкрібляк. В 2020 році, у сучасних умовах карантину, коли закриваються ринки та багато інших каналів збуту, це стало справжнім спасінням.

Вікторія та Ольга, об'єднуючись, доповнюють бізнес одна одної, разом беруть участь у виробничих заходах, знаходять нові ідеї для успішної реалізації своєї продукції.

Також через проект Вікторія познакомилася із працівниками з мережі супермаркетів «Варус» і почала торгувати з ними. Це виявився корисний досвіду в плані отримання нових знань та розуміння, як працювати в мережі, але нажаль він виявився негативним в плані отримання доходу.

Щоб не було повернення товару з магазину, потрібно слідувати за товарним видом зелені, кпокупець повинен хотіти взяти в руки цю продукцію, купити її. Тож, коли ми складаємо зелень на продаж у свої коробки для продажу, ми розкладаємо рівненько, пестимо кожний пучечок зелені. Я побачила, що з моєю продукцією не дуже гарно поводились у магазині, було дуже багато зіпсованого. Так робити свій бізнес мені не підходило.

У результатах непростої роботи з мережами супермаркетів до Вікторії пришло розуміння необхідності створення власних каналів, наприклад з використанням соціальних мереж.

Так Вікторія Глінська разом з Ольгою Шкрибляк стали учасницями нового, свіжого проекту «Вітамінна коробка», куди вони стали поставляти свою продукцію. Коробка наповнювалась їх зеленю, салатами, а також огірками та редисом від інших виробників. Замовлення почали надходити по всій Україні. На даний час фермерки розглядають, як налагодити логістику по україні для цих культур. Вони розбираються, що є актуальним та придатним форматом продажу сьогодні, коли багато ринки закриваються.

Вікторія з гордістю говорить, що покупці висловлюють свою подяку, говорять, що її зелень та інша продукція в «Вітамінній коробці» свіжа, ароматна, на шабель вище, ніж те, що можна купити в магазинах.

У нас велика перспектива, але звичайно треба продовжувати розкручувати цей бренд, посилювати доставку, працювати як з оптом так і з індивідуальними замовленнями.

За час участі в Проекті UHBDP Вікторії вдалося вирішити й інші завдання. Відвідавши багато конференцій, вона побачила важливість якісної поліграфічної рекламної продукції, розробила власний логотип ViGreen та створила власні візитівки.

Завдяки цьому, у неї вже є успішний досвід проведення перемовин з потенційними покупцями на конференціях та виставках.

Важко переоцінити важливість участі в міжнародних мероприятиях від проекту UHBDP. Я поїхала на виставку в Берліні. Змогла побачити, як люди працюють, перейняти їх досвід. Також я поїхала у Ізраїль від Проекту, побачила там сучасні підходи до організації вирощування. Там є пакувальні платформи, куди фермер спокійно привозить вирощену продукцію, яка упаковується, а вже потім продається на великі мережі супермаркетів, магазини, ресторани тощо.

Досвід роботи різних підприємств дуже багато дає, підкреслює Вікторію, і дуже важливо побачити, як інші виробляють продукцію, як її викладають на полках магазинів, і як продають свою продукцію.

Вікторія впевнена, що потрібно продовжувати роботу з «Витаминною коробкою», створювати й інші подібні проекти, які дозволять виробникам виходити на покупця напряму. Для цього дуже важливо якісне, професійне оточення з постачанням різної продукції, об'єднання товарних партій та спільна робота для підвищення рівня продажів.

Також Вікторія планує продовжувати роботу з оптовими замовленням. Для цього їй важливо перейти з трейдерами на логічний формат роботи: робити замовлення попередньо, із заключенням відповідних договорів. Це дозволить їй виростити більші обсяги якісної зелені, встановити сучасні теплиці, гарантувати якість та конкурентоспроможну вартість продукції.