Студенти почули від представників передових господарств області о проблемах і перспективах розвитку цієї області, а також висловили своє бачення агропромислового сектору.

[widgetkit id=482]

Одне з головних питань, яке зараз виникає перед виробниками плодоовочевої продукції: як після збирання врожаю, доставити його до споживача або експортера у високій якості. Директор ЗОГО «ЗІКЦ «Агро-Таврія» Геннадій Подшивалов зазначив, що іноді ті, хто займаються транспортуванням плодоовочевої продукції отримують прибуток більше, ніж самі аграрії, бо реалізовують її за дуже високими цінами.

Директор ТОВ «Агрокоін» Андрій Чорний у своїй доповіді торкнувся питання шляху від виробника до експортера плодоовочевої продукції. Головний технолог ТОВ НВП «Грибний лікар» Ірина Бандура підняла питання перспективних напрямів розвитку українського грибівництва, а підприємець Віталій Шкрібляк розповів про своє бачення особливостей при вирощуванні та реалізації на ринках свіжого салату.

Не менш актуальну та проблемну доповідь представив директор ТОВ «БЛЕКСІ фрут компані» Василь Нікулін. Він розповів про прогресивні технології вирощування інтенсивних садів та післяврожайної доробки черешні на прикладі власного та світового досвіду.

Ознайомили учасників конференції і з місцевими пам’ятками, для них провели екскурсію до Національного музею-заповіднику «Кам’яна могила», а завершальним етапом першого дня конференції став квест по університету. Учасникам квесту треба було визначити пріоритети основних потреб споживача та скласти з них піраміду.