Перші 6 га виноградників молода родина з Києва заклала ще у далекому 2012 році. Своє рішення обрати саме Одещину Тетяна пояснює просто: тут вона народилася і виросла, тут живуть її батьки, які доглядають за виноградниками у зимовий період, коли вони з чоловіком знаходяться у столиці.

«Якщо є дохід, можна зайвий раз поїхати у відпустку, поміняти собі машину, а можна подумати про майбутнє і зайнятися вирощуванням на перспективу. Ось ми і вирішили висадити столовий виноград»

Дізнавшись про проект UHBDP на органічному конгресі в Одесі, Тетяна стала активною учасницею заходів з вирощування та зберігання плодової продукції, переглядає навчальні вебінари та проходить конкурсний відбір у групі учасників малих інноваційних грантів. Вона також використовує тару, яку виготовляє партнер проекта - компанія Дунапак, продукція якої представлена у каталозі знижок Е-Ваучер. Проте свої знання вона отримує скрізь, де є люди здатні допомогти їй з виробництвом якісного винограду. Саме тому, велику увагу Тетяна з чоловіком приділяє аналізу ґрунту, відправляючи зразки відразу у дві наукові лабораторії.

Заходи проекту дають багато знань. Я не маю аграрної освіти тому гарний вихід - це звертатися до спеціалістів! Я можу ставити запитання та отримувати якісні професійні відповіді на них. Це завжди можливість дізнатися щось нове і корисне.

Отримавши безцінний досвід та перші успіхи, Тетяна з чоловіком планують висадити в цьому році ще 6 га столових сортів, та, з часом, ще 9 га технічних сортів для виноробства. Тетяна націлена вирощувати виноград за допомогою дружніх до навколишнього середовища технологій, наприклад, використовуючи добрива та засоби захисту рослин, як дозволені Органік Стандартом. Ключова мета - перевірити протягом 1-2 років, як ці засоби будуть працювати у даних агрокліматичних умовах, перш ніж проводити органічну сертифікацію.

«Насамперед ми хочемо зменшити хімічне навантаження на рослини, тому що кількість обробок дуже велика. Жодна компанія з продажу ЗЗР не дає повну картину хімічного втручання та чіткий, зрозумілий план обробок рослин»

Крім цього, перед Тетяною стоять дві важливі задачі: потрібно обладнати холодильну камеру для щойно зібраного винограду, аби потім реалізувати його по конкурентній ціні, а також зробити накопичувач для води, оскільки це критично важливо для зрошення таких площ в посушливому регіоні. На допомогу у цьому питанні може прийти Український проект бізнес розвитку плодоовочівництва, адже Тетяна подала на розгляд спеціалістів Проекту свій бізнес план із застосуванням холодильної камери, та вже отримала позитивну відповідь щодо надання їй гранту на це обладнання. Придбане устаткування допоможе Тетяні охолоджувати продукцію, та зберігати її протягом більш тривалого часу, а також надасть можливість щодо транспортування винограду на інші, більш вигідні ринки збуту.

Вже понад три роки вони використовують незвичайну систему краплинного зрошення. Рішення, яке застосовується на даному винограднику досить цікаве та вже перевірене часом: вони зробили перпендикулярні відводи трубок від основного крапельного каналу, який знаходиться на поверхні, і занурили ці відводи у вертикальні лунки. Таким чином, зменшується обсяг води, вода поступає у прикореневий шар ґрунту, та, за допомогою капілярних сил, утворює сферу, стимулюючи коріння рости у всіх напрямах на бажаній глибині, при цьому не залишаючи вологи для бур’янів.

Ще однією особливістю цього виноградного господарства є відсутність централізованого електропостачання. Для вирішення цієї проблеми, подружжя встановили фотоелектричні панелі, які дозволяють акумулювати сонячну енергію та використовувати її на потреби господарства, в тому числі для роботи глибинного насосу свердловини. Приклад такого свідомого підходу у вирощуванні винограду є вражаючим та цікавим, оскільки надихає шукати неочевидні рішення.

Шесть лет назад мы ездили по всем институтам, чтобы получить хоть какую-либо информацию. И сталквались с тем, что 90% людей нам предлагали не лезть в выращивание винограда в принципе. Нам напрямую говорили, что это не нужно делать. Но мы не смотря ни на что занимаемся своим любимым делом и, как мне кажется, довольно успешно.

Історія

Промо