Коли викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету Тетяна Бакіна, Тетяна Куліш та Наталія Шквиря познайомились з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва, вони й уявити не могли, що співпраця з проектом буде такою плідною.

Вони брали активну участь в заходах Проекту, зокрема, в тренінгу щодо побудови професійної мережі та бізнес-моделі КАНВАС за участю ізраїльських фахівців в рамках діяльності UHBDP, а наприкінці літа 2016 пройшли курс навчання «Жіноче підприємництво» в Ізраїлі.

Повернувшись додому, викладачі вирішили акумулювати усі отримані знання й розробили для студентів Таврійського державного агротехнологічного університету. курс «Бізнес-школа». Це - 34 академічних години, періодичність проведення – 2 рази на тиждень по 2 академічні години, як факультативний.

«Мета курсу – навчити студентів організовувати свій бізнес, серед пропонованих тем – реєстрація підприємницької діяльності, написання бізнес-планів, створення бізнес-моделі КАНВАС, побудова професійної мережі (нетворкінг). Навчання орієнтоване на студентів 4-5 курсів».

Проект надав викладачам можливість отримати знання щодо організації та окремих аспектів побудови бізнесу і створити навчальний курс для студентів, а студентам – можливість отримати практичні знання з організації та ведення бізнесу. Для студентів це ще один поштовх до створення власного агробізнесу та нових робочих місць у сільськогосподарському виробництві.