Вирощування гливи інтенсивним методом в спеціально обладнаних приміщеннях з регульованими умовами мікроклімату має ряд переваг, а саме:

Сучасна гливова грибниця включає в себе наступні приміщення: майданчик для подрібнення субстрату, ємність для замочування, камеру для ферментації або термообробки субстрату, приміщення для росту і плодоношення гливи, холодильні камери для зібраних грибів.

Подрібнення

Найпростіше почати вирощування гливи на соломі злаків. Солома повинна бути свіжою, золотистого кольору, не прілою, без запаху цвілі. Перший етап підготовки субстрату - подрібнення - дозволяє зробити його більш компактним. Довгі соломини гірше обробляються, між ними при недостатньому ущільненні утворюються порожнечі, які міцелій повинен долати.

Замочування

Подрібнений субстрат потрібно на деякий час замочити у воді аби він увібрав необхідний запас вологи. Від надлишку вологи позбавляються або вручну, або за допомогою спеціальних пристроїв. Оптимальна вологість субстрату - 70%. Визначити її в домашніх умовах можна наступним чином: якщо стиснути субстрат в руці, то між пальцями повинні проступити крапельки води. При перезволоженні вода буде стікати струмочками. При початковій вологості субстрату близько 15% для його зволоження потрібно 3-4 тис. л води на тонну субстрату.

Термічна обробка

Наступним етапом підготовки субстрату є термічна обробка. У природі глива не росте на субстратах, які використовують для її інтенсивного культивування, на них їй не дозволяють розвинутися цвілеві гриби та інші мікроорганізми. Більшість з них - конкуренти гливи, які поселяються на заготовленому субстраті, поглинають поживні речовини, перешкоджають розвитку грибниці і утворенню плодових тіл гливи. Тому при її культивуванні в штучних умовах намагаються перешкодити розвитку конкурентів.

Іноді поселяють в субстрат спеціально вирощені мікроорганізми, корисні для гливи, які не дозволяють рости цвілевим грибам. Але в будь-якому випадку субстрат піддають впливу високих температур.

Ферментація

Це процес, при якому субстрат одночасно обробляють теплом і свіжим повітрям. Температуру субстрату намагаються швидко підняти до рівня 60-70 °С і витримують протягом 8-12 годин. При даній температурі відбувається пастеризація субстрату. Далі слідує поступове охолодження субстрату до 45 °С протягом 48-72 годин. Цей процес називається конденсуванням. Під час проведення ферментації вологість субстрату повинна знаходитися в межах 70-80%. Якщо вологість буде вище, то активізується діяльність гнильних мікроорганізмів, для існування яких не потрібен кисень. Якщо ж вологість буде нижче, то через нестачу рідини ефективність ферментації знизиться. За час ферментації в субстраті розвивається мікрофлора, що виділяє в середовище речовини антибіотичної дії, завдяки яким гальмується ріст конкурентів гливи, а сама вона на такому субстраті відмінно розвивається.

Температуру субстрату регулюють за допомогою пари і повітря. Свіже повітря подається через бактеріальний фільтр. Після закінчення ферментації субстрат, використовуючи примусове повітряне охолодження, доводять до температури 25-28 ° С. Природне охолодження може викликати розвиток сторонньої мікрофлори.

Коли субстрат охолоне до 20-30 °С, приступають до внесення грибниці. Ні в якому разі не слід починати інокуляцію при температурі субстрату вище 30 °С. В цьому випадку грибниця може загинути. Міцелій гливи витримує температуру понад 30 °С тільки протягом нетривалого часу. Оптимальне значення рН для росту гливи 5-6, а вологість 70-80%.

Інокуляція

Заінокульований субстрат розфасовується в перфоровані поліетиленові мішки. Мішки перфорують заздалегідь, проробляючи по 12 отворів діаметром 10 мм з кожного боку мішка. Мішки використовують стандартних розмірів - 50 на 100 см. Після заповнення мішок кілька разів струшують, беруть за верх і повертають навколо горловини, щоб плівка щільно прилягла до субстрату. Верхівку мішка згинають і кріплять скотчем. Маса такого блоку складає 14-15 кг.

Оптимальна температура для росту міцелію гливи - 24 °С. Вологість повітря в інкубаційному приміщенні знаходиться в межах 75-90%. Світло на період освоєння субстрату міцелієм гливи не потрібне, навпаки - яскраве освітлення може гальмувати зростання грибниці. Вентиляцію в цей час теж зазвичай не проводять. Деякий надлишок вуглекислого газу сприяє зростанню міцелію.

Від появи зачатків плодових тіл до збору врожаю гливи проходить близько тижня. За цей час крихітні точки і горбки встигають перетворитися на цілком розвинений гарний гриб. Зрізати слід весь зросток відразу. Якщо ви залишите дрібні грибки зі зростка, то вони все одно після пошкодження зростка далі рости не будуть.

Плодоношення

Плодоношення у гливи проходить хвилями, причому на першу хвилю припадає близько 70% всього врожаю, на другу хвилю - 20-25% і на третю - 5-10%. Зазвичай обмежуються збором врожаїв першої та другої хвилі, часовий інтервал між якими складає півтори-два тижні. Таким чином, технологічний цикл займає в середньому 2-2,5 місяці. Плодові тіла гливи ростуть чистими, без прилипання бруду і сміття. Їх зрізають ножем і укладають в ємності, в яких гриб буде транспортуватися до місця реалізації. Це можуть бути: кошики, коробки, ящики. При частих перекладання цей досить тендітний гриб втратить товарний вигляд. Для запобігання втрати ваги (усушки), перед продажем гриби зберігають і перевозять, закутавши їх в поліетиленову плівку.