За численними зверненнями сільгоспвиробників Центр розвитку та правової підтримки села ОРАКС організував серію виїзних експрес-консультацій фахівця з боротьби зі шкідниками та хворобами рослин.

[widgetkit id=539]

Протягом трьох днів провідний агроном-консультант компанії «Ерідон» Віктор Сверіда провів 8 виїзних консультацій на півдні Одеської області. Віктор відвідав тепличників села Новосільське (Ренійський р-н), які зіткнулися з проблемою хвороби та низькою врожайністю перцю та томатів. Був в теплицях села Озерне (Ізмаїльський р-н), де масово постраждав огірок від бактеріозу. І наостанок, встиг до садівників у село Удобне (Білгород-Дністровський р-н), які стурбовані станом своїх дерев черешні та персика.

На кожній окремій локації Віктор, як лікар швидкої допомоги, поставив діагноз, призначив лікування та відповів на всі питання, що виникли по ходу консультацій.

Окрім рекомендацій для оперативного порятунку постраждалих рослин агроном поділився ефективною схемою підгодівлі перцю, огірка та томатів, яка сприяє зміцненню імунітету рослин і підвищенню врожайності.

Місія виконана успішно! Величезна подяка Віктору Сверіді!

Переглянути агрорекомендації