Тематика дуже широка: продукти глибокої переробки, обладнання та технології для харчової промисловості, рибопродукти, м'ясо, вироби з м’яса та молокопродукти, напої та соуси, бакалійна група, та, звичайно, овочі, фрукти, ягоди, у тому числі органічні та нішеві продукти.

За словами організаторів, місія виставки Ukrainian Food Expo – продемонструвати вітчизняним та іноземним покупцям різноманіття українського продовольства, представити новинки ринку та відкрити перед українськими продовольчими компаніями нові експортні горизонти.

Вже підтвердили свою присутність делегації з Азербайджану, В’єтнаму, Індії, Китаю, Нігерії, Південно-Африканської Республіки й Туреччини. Загалом майже 40 бізнес-делегацій з Європи, Азії, Африки та Північної Америки шукатимуть для себе нових українських постачальників серед експонентів виставки Ukrainian Food Expo.

Серед відвідувачів виставки – великі торговельні мережі, мережі магазинів формату «біля дому», представники інших сфер роздрібної торгівлі, товарних продовольчих ринків, оптово-роздрібних продовольчих складів та баз, закладів громадського харчування, іноземні закупівельники, фермери, логістичні компанії, а також кінцеві споживачі.

Компанія-учасник отримає беззаперечні переваги від участі в Ukrainian Food Expo:

У рамках виставки пройде третій міжнародний Конгрес експортерів продовольства Ukrainian Food 2017.

Організатор виставки Рада з питань експорту продовольства (UFEB) запрошує учасників Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва представити свою компанію на Ukrainian Food Expo 2017.

З питань участі звертайтеся:

Для безкоштовного відвідування виставки потрібна попередня реєстрація!

Зареєструватися