Клієнтом проєкту UHBDP Віталій Шакало є з 2015 року. Одразу повірив в дієвість інформаційної підтримки та почав відвідувати заходи, що організовував проєкт.

Спочатку родина Віталія вирощувала овочі та ягоди у відкритому ґрунті, але попиту на такий товар майже не було. Фермер стикнувся з тими ж самими проблемами, як і всі виробники в цьому регіоні. В Херсонській області, де мешкає родина Шакало, плодоовочеву продукцію вирощують чимало виробників. Перенасиченість ринку півдня України овочами та ягодами відкритого ґрунту призводили до зниження ціни реалізації продукції на оптовому ринку, нижче її собівартості. До того ж Віталій Шакало, працюючи самостійно, тільки зі своєю сім’єю, не мав змоги без перешкод реалізовувати товар на гуртовому або роздрібному ринках. Для продажу він мусив здавати вирощений врожай посередникам, які заздалегідь пропонували низьку ціну.

Фермерська діяльність майже не приносила доходу, вирощування ставало для родини невигідною справою. Але відмовлятись від ділянки землі родина Шакало не мала на меті – в селі, де вони мешкали, знайти іншу роботу важко. Працюючи на держпідприємстві, Віталій розумів, що зарплатні не вистачає на існування родини, в якій з’явилися маленькі діти.

Тож Віталій вирішив, що йому потрібно знайти особливу культуру, яка відрізняла б його товар від інших, надавала б йому унікальності, як виробнику, й водночас приносила б гарний дохід родині.

Фермер почав відвідувати заходи Проєкту UHBDP, на які його запрошували представники організації «Земля Таврії». За декілька років Віталій Шакало вже зміг прийняти участь в 19-ти заходах Проєкту. Особливо його увагу привертали ті заходи, на яких спеціалісти агровиробництва обговорювали сучасні методи вирощування, нові культури та інновації. На тренінгах МАШАВ від ізраїльських спеціалістів, Віталій мав змогу навчатись грамотно планувати діяльність власного господарства, розраховувати бюджет ферми та реалізувати всі фінансові можливості.

Ця допомога від спеціалістів була надзвичайно корисна, так як Віталій не мав агроосвіти, ніколи не навчався фермерській справі, тож і не мав якісної інформації щодо ведення справ.

Суспільна робота із тренерами дозволила Віталію набути кваліфіковані знання повністю безкоштовно, спеціалісти з радістю ділились інформацією щодо вирощування та бізнес-процесів.

Також значущим для Віталія став захід, присвячений нішовим культурам, на якому розповідали про нові культури, які ще не були широко відомі.

Про шафран та аспарагус Віталій Шакало дізнався 4 роки тому в 2016 р під час одного із заходів UHBDP та одним з перших в Україні почав вирощувати ці культури спочатку на 5 сотках. Під час переходу на нові культури, Віталій завжди отримував кваліфіковану підтримку від спеціалістів Проєкту. Фермер набував інформацію щодо технологій вирощування цих невідомих культур, їх збору та зберігання. Віталій в проєкті познайомився з виробниками, які успішно вирощували ці культури, став обмінюватись з ними досвідом щодо технологій та прихованих моментів вирощування та збуту.

«Найбільше мене надихає те, що люди в Проєкті дуже відкриті, щирі. Ніхто не приховує ніякої інформації. Якщо ти маєш питання – тебе завжди вислухають, порадять щось, нададуть цінну інформацію або контакт. Головне – слухати та вчитися. Розвиток приходить саме за такої підтримки».

Через рік Віталій, за підтримки проєкту UHBDP, почав процес легалізації свого бізнесу, так як розумів, що вести діяльність з такими культурами потрібно саме в легальній площині. Основним ринком збуту своєї продукції він вибрав супермаркети та напрямок HoReCa, а для цього потрібні офіційні документи на вирощену продукцію, сертифікати.

ФГ «Шафран Любимівський» був заснований в 2018 році, члени ФГ на даний час мають вже 8 га землі в Херсонській області, на якій вирощують шафран та аспарагус. Зараз Віталій вже має близько 2 000 послідовників, які також вирощують шафран на теренах України. Набутий на Проєкті досвід дозволяє обмінюватись інформацією з іншими виробниками, а широкий список контактів-виробників дозволяє консолідувати товар для спільних продажів. Так, наприклад, вирощений аспарагус Віталій може реалізувати разом з іншим господарством в Херсонській області, яке вирощує цю культуру.

Щодо шафрану, який вирощується на господарстві родини Шакало, його обережно збирають, фасують по 1-2 грама та продають кінцевому споживачеві через сторінку у Facebook у та на виставках, ярмарках.

«На 15 сотках землі можна зібрати 2 кг шафрану. 1 грам спеції ми не продаємо дешевше, ніж по 5 доларів, частіше по 6,5 – 7,5 доларів. Під час заходів UHBDP ми познайомилися з людьми, які нам допомагали на різних етапах становлення бізнесу. Завдяки проєкту ми знайшли своїх клієнтів на посадковий матеріал, ми допомагаємо іншим учасникам проєкту з технологією вирощування. У найближчих планах консолідувати об’єми спеції у партію для експорту. Разом з учасниками проєкту думаємо про кооперацію у подальшому».

Легалізація бізнесу з 2018 року та створення ФГ дозволили Віталію разом із родиною започаткували агротуризм на своєму господарстві, для приваблення потенційних клієнтів та розвитку культури споживання нішових культур.

Ним було досягнуто домовленості з Асоціацією шеф кухарів України про постійний збут аспарагусу та шафрану на HoReCa. Менш ніж за рік Віталій та його сім’я освоїли онлайн продаж шафрану та аспарагусу, інтернет-сторінки веде дружина Віталія – Тетяна, доставку продукції організовує сам Віталій. Також була корисною співпраця з Харківським національним фармакологічним університетом про дослідження корисних властивостей шафрану, результати досліджень Віталій може використовувати під час відвідувань виставок, для підтвердження якості своєї продукції.

За підтримки Проєкту UHBDP Віталій Шакало став здобувачем агрономічної спеціальності в агровузі ТГАТУ. Поступив на навчання разом з іншими фермерами, з якими познайомився на заходах Проєкту та подружився.
В 2019 році Віталій Шакало та його ФГ «Шафран Любимівський» отримали національний диплом «Краще підприємство України» та орден «Лідер України».

Таким чином, отримана корисна інформація в Проєкті UHBDP та постійна підтримка партнерської організації в розвитку нових ідей, стали основними факторами успіху Віталія та його родини.

У найближчих планах Віталія Шакало – сертифікація продукції. Багато уваги Віталій приділяє просуванню продукції через Фейсбук-сторінку Шафран Любимівський. Протягом 5 років його супроводжують спеціалісти ГО «Земля Таврії», яка є партнером UHBDP у Херсонській області. На даний час, разом з ними Віталій готується до виходу на експортний ринок, збирає необхідні документи та будує масштабні плани на майбутнє.