Зокрема, будуть проведені два тренінги:

Місце проведення: он-лайн (посилання на подію буде надіслано на скриньку слухачам).

Вартість участі в двох тренінгах 1 особи : 480,00 €.

Вартість участі в тренінгу «Застосування підходів до розроблення інтегрованої системи захисту рослин та живлення з врахуванням вимог міжнародних стандартів» - 4500,00 грн.

Навчання буде корисним господарствам, які:

Навчання в межах сертифікованого курсу «GLOBALG.A.P.: Online Capacity Building & Farm Assurer Workshop Crops» (GLOBALG.A.P.: Онлайн-семінар з підвищення потенціалу і сільськогосподарських культур) проводитиме безпосередньо фахівець GLOBALG.A.P. із плодоовочевого сектору Едіт Страздіна, ключовий технічний менеджер із роботи з партнерами у Центральній Азії, Латвії та Росії, - мова - англійська, російська.

Навчання в межах курсу «Застосування підходів до розроблення інтегрованої системи захисту рослин та живлення з врахуванням вимог міжнародних стандартів» проводитимуть:

Учасники тренінгів матимуть змогу безпосередньо познайомитись з процедурами сертифікації в системі GLOBALG.A.P., а також вимогами, які встановлюють стандарти до фермерських господарств, які виробляють сільськогосподарську продукцію. Для розвитку практичних навичок з впровадження вимог стандарту GLOBALG.A.P. і сертифікації за стандартом тренінг включатиме обов’язкову практичну он-лайн сесію на фермерських господарствах.

Успішне проходження зазначених тренінгів є однією умов:

Реєстрація

Для участі у навчанні необхідно зареєструватися та сплатити рахунок.

Довідки за тел.: +380 95 4120084

Програми тренінгів