Самвел Мкртчян уже 20 років зайнятий в ресторанному бізнесі. Він створив фермерське господарство, щоб забезпечити власні ресторани екологічними продуктами, і бути впевненими в їх високій якості. У ФГ «У Самвела» вирощують багато овочів, наприклад, огірки, томати, зелень, займаються вівчарством і птахівництвом. Саме вівці та курі привели господаря до ідеї вирощування нішевих культур: хлорели і ейхорнії.

«Гостро постало питання, як вирощувати тварин і птахів, і як захистити їх від хвороб природними методами, не застосовуючи хімічні препарати й стимулятори. Я почав вивчати водні рослини, а потім вирощувати хлорелу й Ейхорнію, які допомогли вирішити вищезгадані проблеми.»

За його словами, хлорела виявилася затребуваною в медицині, косметології, і в власному ресторанному бізнесі, а не тільки в тваринництві. Дуже хороший показник дав експеримент: підливали екстракт в грунт і збагачували її гумусом за допомогою хлорели. Сьогодні ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова» почали вивчати це питання. У 2018 році господарство отримало сертифікат органік на дві марки хлорели: марка Б - як природного стимулятора росту в рослинництві, марка А - для застосування в тваринництві.

За словами експертів, понад 60% хлорели становить білок, це частково аналог риб'ячого жиру, що робить затребуваним цю культуру для прихильників здорового способу життя. Хлорела відноситься до категорії «суперпродуктів», таких як спіруліна, зелень ячменю і пшениці, перга (продукція бджільництва), прополіс і маточне молочко. Якщо ж порівнювати поживну цінність біомаси в цілому, то виявиться, що 1 кг біомаси дорівнює 4-5 кг сої. За калорійністю хлорелу можна прирівняти до шоколаду.

Але незважаючи на успіх у виробництві хлорели, господарство Самвела було не дуже відомим серед інших учасників плодоовочевого ринку. Його продукцію купували лише декілька підприємств, все це не приносило великого доходу від виробництва такої корисної водорості.

«В Україні хлорела не дуже розповсюджена, про неї відомо небагатьом. В основному про неї чули науковці, або дуже вузький круг спеціалістів. Це дуже прикро, бо вона дійсно корисна, має багато чудових властивостей та допомагає фермерам зберегти та примножити свій врожай без використання хімікатів. Це цілком органічна продукція»

У наш час, щоб бути успішним підприємцем, потрібно знову й знову шукати більш вигідні шляхи продажу своєї продукції. Тоді Самвел, разом зі своєю командою, вирішив звернутись до Одеського державного аграрного університету з пропозицією щодо просування хлорели. А вже співробітники університету запросили Самвела на конференцію, яка була присвячена плодоовочівництву та проводилась за підтримки Проекту UHBDP. На цій конференції зібрались багато представників HoReCa, які змогли не тільки почути розповідь Самвела про надзвичайні властивості хлорели, а й скуштувати її, спробувати сам продукт самостійно.

«Ми тоді тільки отримали лабораторні результати досліджень хлорели на рослинах та птахах й одразу змогли поділитись цими досягненнями з великою кількістю людей, які працюють у сфері плодоовочівництва та HoReCa. Це було дійсно дуже хвилююче, та дуже важливо для нас. До того часу мне ще ніколи не презентували свою продукцію з таким розмахом»

Вже згодом Самвел зміг отримати й інші результати досліджень властивостей хлорели. Він провів велику роботу й опрацював данні впливу хлорели на бджіл та деякі рослини, які вирощуються на Півдні України. Завдяки тому, що результати виявились дуже позитивними, користь хлорели була доведена не тільки умовно, а й офіційно на папері з оформленням необхідних сертифікатів та довідок. Така корисна органічна продукція якнайліпше сприяє врожайності плодоовочевих культур, а у випадку використання хлорели на пасіках, бджолярі отримують не тільки якісну продукцію без шкідливих домішок, а й піклуються про своїх бджіл. За результатами досліджень, які Самвел зміг провести разом з інститутом бджільництва та аграрних університетів в Запорізькій області та Одесі, бджоли, які отримували у якості прикорму хлорелу, живуть довше на 20%, менше хворіють. Міжнародні вимоги до якості меду, що виключають введення антибіотиків в підгодівлі, служать ще одним вагомим приводом для її застосування.

«Такого в історії бджільництва в Україні ще не було, щоб робили такі дослідження. Проект зміг допомогти мені провести дослідження, а згодом отримати усі необхідні сертифікати, щоб я міг прийти зі своїм продуктом до бджолярів. Це додаткова можливість для нового ринку збуту. Хлорелу вже стали замовляти не тільки фермери, а й бджолярі»

З 2018 року Самвел та його команда почали активно співпрацювати з Проектом та його партнерами. Публікації про хлорелу почали з’являтись в журналі Агроіндустрія, Самвела активно запрошували на конференції та семінари. Завдяки підтримці Проекту, Самвел зміг представляти свою продукцію на багатьох виставках та заходах. Все це допомагало рекламувати хлорелу, створювало позитивний імідж для цієї продукції та давало змогу Самвелу отримувати все нові й нові пропозиції від інших учасників ринку. Розпочалась спільна робота з іншими регіонами України, де свою продукцію вирощували клієнти UHBDP, та які потребували якісних добрив для своїх насаджень та пасік.

«Нам допомагати стали усі партнери Проекту UHBDP, в кожній області ми отримуємо запрошення на заходи, маємо змогу приїхати, розповісти про наше виробництво. Тільки за пів року взаємодії з Проектом ми могли відвідати більше 40 різноманітних заходів, присвячених плодоовочівництву. Завдяки цьому в нас росте й наша клієнтська база, ми отримуємо замовлення по всій Україні вже. Бачимо ріст наших продажів, та більшу увагу до хлорели, ніж 2-3 роки тому.»

Щоб продукцію компанії Жива Хлорела змогли спробувати якомога більше людей, Самвел вирішив звернувшись до Проекту UHBDP. У Проекті він дізнався про корисний сервіс е-ваучер, який згодом став підприємцю у нагоді. Вже в 2018 році продукція Самвела стала реалізовуватись через сервіс е-ваучер. Усі клієнти Проекту мають змогу не тільки придбати якісний та корисний продукт для своїх господарств, а й отримати консультацію від Самвела та його помічників. Зручна система е-ваучера дозволяє охопити більшу аудиторію господарств, відправляти товар Новою Поштою, та отримувати таку ж само ціну за свою продукцію, в той час як покупець сплачує лише частину ціни.

На даний час компанія «Жива Хлорелла» не зупиняється на досягнутому. Самвел разом з колегами розробив медову композицію на основі натурального меду і концентрату з суспензії живої мікроводорості хлорели для повноцінного життя, здоров'я і довголіття! Мед з хлорели - загальнозміцнюючий засіб, який рекомендується вживати як дієтичну добавку до раціону харчування, в екологічно несприятливих умовах, додаткове джерело біологічно активних речовин, які мають імуностимулюючі, протизапальні і бактерицидні властивості.

«В наш час дуже багато навкруги отрути, хімікатів. Дуже складно отримати гарантовано безпечний та екологічно чистий продукт. Сподіваємось, що наша продукція допоможе якнайбільшому числу людей залишатись здоровими. Багато планів саме у напрямку бджільництва, нам є, що запропонувати бджолярам, аби вони змогли отримати якомога якісний продукт.»