Степан Садовник закінчив Одеський сільськогосподарський інститут, 2 роки працював в Одеському селекційному інституті у відділі соняшнику, але життя змусило піти в комерційну організацію. У 2003 році товариш, який займався продажем насіння овочевих культур, запропонував Степану виростити голландську кукурудзу. В кишені привіз жменю насіння, з цього і почався роман Садовника з кукурудзою.

«Це економічно вигідна культура, вона вимагає професійної уваги, але коли в ланцюжку поставок з'являється дилетант - все валиться. З огляду на рівень вмісту цукрів в кукурудзі, вона не може довго лежати. З нею потрібно працювати, як з полуницею. Кукурудза - швидкопсувний продукт і в жарку пору року потребує прохолоди холодильних камер».

Спочатку Степан Садовник вирощував кукурудзу для свіжого ринку - пляжі, супермаркети. Потім з'явилася ідея продавати кукурудзу круглий рік, заморожували цілі качани та продавали взимку. Щоб кукурудза не втратила свої смакові якості, її піддавали шоковій заморозці, а це серйозні витрати. Крім того, транспортування було недешевим - в звичайному автомобілі не повезеш, користувалися послугами рефрижераторів. Шукали нові способи роботи з кукурудзою. Вакуумовану кукурудзу Степан Садовник вперше побачив на плодоовочевій виставці за кордоном. Ця ідея захопила, але реалізувати її не вистачило матеріальних сил. У попередні роки спробували законсервувати цей овоч, але були проблеми з якістю плівки, кукурудза мала короткий термін зберігання. Зараз компанія знайшла плівку потрібної якості, яка має властивості консервної банки, зберігає цілісність і дає можливість зберігати продукцію протягом 2 років.

UHBDP - каталізатор бізнесу, який фінансується Урядом Канади і працює на території Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей, став для Степана Садовника тим поштовхом, який допоміг втілити ідею вакуумування кукурудзи в життя. Проект надав ґрант на придбання устаткування для вакуумування кукурудзи, що дозволило аграрію вийти на нові ринки збуту і використовувати свої знання агронома в плодоовочевому бізнесі. За допомогою Проекту Степан Садовник придбав необхідне обладнання і продовжує вигідніше продавати свою продукцію.

Якби 3 роки тому мені сказали, що у мене буде дороге обладнання, яке дозволить зробити свій продукт, я б поставився до цього скептично, - розповідає Степан Садовник. - Але Проект не тільки надав зустрічний ґрант на придбання вакуумованої машини, термоформери, проект дав можливість обмінюватися знаннями, планами, спілкуватися з іншими людьми, які теж просувають свої нові продукти. Проект допоміг відчути, що я не один такий авантюрист і фанатик своєї справи в цьому світі. Проект підштовхнув мене до глибокого аналізу майбутнього бізнесу».

Степанові, агроному за освітою, довелося вивчати технологію виробництва консервів. Для отримання ґранту він підготував бізнес-план, який поставив новий процес в економічні рамки. Бізнес-план продемонстрував, що вакуумування кукурудзи досить доступне та цілком піддається реалізації, але вимагає виконання певних заходів, щоб витримувати стандарти. Вакуумовані качани - це поширений продукт в світі, його можна зустріти на прилавках супермаркетів США і європейських країн. При консервації в вакуумну упаковку не використовуються консерванти, тому така кукурудза популярна у споживачів.

Степан Садовник у 2016 році зареєстрував свою торгову марку «Садкорн» і тим самим проявив бажання бути впізнаваним та гарантувати якість.

«Я просто повірив у цей продукт. Важливо й те, що при його вирощуванні використовується мінімум хімії, кукурудза обробляється по листу тоді, коли препарати вже не можуть проникнути безпосередньо в початок. Ми продаємо кукурудзу під своєю торговою маркою - «Садкорн», гарантуючи якість і безпеку, наш товар без побоювання беруть і ресторани, і супермаркети» - розповідає Степан Садовник.

На даний момент «Садкорн» вирощує кукурудзу на території близько 100 га. Щоб наситити ринок протягом усього сезону, «Садкорн» робить до 30 посівів і також поступово збирає урожай. Кукурудза, як культура, вимагає підвищеної уваги, тому Степан Садовник з весни і до середини осені кожен день у полі. Її потрібно годувати, поливати, захищати від шкідників та птахів. Цікаво, що птахи вибирають качани найсолодших сортів. Можна і не сумніватися, де в'ються птиці, там сорти з високим вмістом цукру. Крім того, агроном не зупиняє роботу на дослідній ділянці: щороку висаджує нові сорти, вивчає їх особливості в процесі вирощування, збору, переробки, відпрацьовує технологію вирощування, шукає найкращий сорт для переробки. В процесі вакуумування качани повинні зберегти привабливий вигляд та літній, свіжий смак.

У 2018 році близько 50 відсотків виробленої кукурудзи «Садкорн» має намір поставити на свіжий ринок, іншу половину врожаю вакуумувати і запропонувати на зовнішній ринок. Продукт новий, для багатьох незнайомий, але після першої дегустації всі хочуть придбати кукурудзу «Садкорна». Продукцію торгової марки «Пан Садовник» планує поставляти не тільки на ринок України, а й до країн Прибалтики, Білорусії, Ізраїлю, Польщі та ін.

Степан Садовник бачить перспективи у виробництві інших вакуумованих продуктів і планує розширювати асортимент. В умовах сучасного ритму життя, очищені овочі, які довго зберігають свіжість, цікавлять не тільки HoReCa, а й зайнятих людей, що бажають заощаджувати час на приготуванні їжі. Вакуумовані овочі дозволяють кінцевому споживачеві економити не тільки час, а й гроші. Багато разів таке було: зовні презентабельні продукти, зіпсовані зсередини. У випадку з вакуумованих овочами такі неприємності виключені.

«Ми продовжуємо робити дослідні посіви всіх гібридів, основних компаній, які торгують посадковим матеріалом, щоб вибрати найоптимальніший сорт» - ділиться директор компанії «Садкорн», Степан Садовник.