[widgetkit id=474]

Провідні гравці плодово-ягідного бізнесу з України, Нідерландів, Франції, Болгарії, Бельгії, Італії, Німеччини, Чехії, Швеції, Таджикистану, Білорусі, Молдови, Латвії, Литви, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану та інших країн зібралися, щоб сформувати професійне коло в ягідному секторі, а також створити стратегію просування споживання ягід задля розвитку ягідної галузі.

Ірина Кухтіна, президент Ягідної асоціації України, закликала виробників бути оригінальними в своїх маркетингових рішеннях, не переставати дивувати покупців ягід, таким чином підтримувати інтерес до корисної продукції. Споживачі готові платити більше за красиву, зручну й оригінальну продукцію, тобто – емоції.

Дмитро Ніколаєв, менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва підкреслив важливе значення команди для створення ефективного бізнесу, оскільки успіх будь-якої справи залежить саме від людей, що працюють на підприємствах. Ще одни важливми фактором є спілкування учасників ягідного ринку, їх готовність до взаємодії для досягнення поставлених цілей та створенні кінцевого продукту із врахуванням потреб ринку.

Протягом двох днів учасники спілкувались з понад 40 спікерами з 11-ти країн та брали участь у майстер-класах від експертів світового рівня.

Спікери звертали увагу на важливість розвитку переробки. Прихильники здорового способу шукають альтернативу некорисним солодощам, пастила, снеки, смузі могли би виступити бажаним замінниками традиційних солодощів. Ягоди можуть стати частиною корисного фастфуду, а також преміум сегменту харчової промисловості.

Не варто забувати, що споживачі все ретельніше ставляться до якості продукції, хочуть знати, де і за яких умов продукт був вирощений і віддають перевагу натуральному.