У відкритому листі від 1998 року ООН, звертаючись до сільских жінок світу, зазначила: «Ви (сільські жінки) досі залишаєтеся невидимими і невизнаними. Багато людей досі сприймають вас неактивними і несамостійними». Кожен рік ООН проваджує гасло, яке відзеркалює основні проблеми, які стоять перед сільськими жінками кожного дня, проблеми, які впливають на те, що саме сільські жінки є найбільш вразливою категорією дорослого населення у світі. На 2015 рік ООН запровадила гасло «Розширити права і можливості сільських жінок». Це гасло є всеохопним, бо спрямоване на вирішення більшості проблем: доступ до ресурсів (виробничих, фінансових, тощо), освіта (в т.ч. доступ до сучасних іноваційних знань), гендерна рівність (наприклад, мати можливість приймати рішення та впливати на процеси, які відбуваються поза межами приватних господарст та знаходяться у публічній сфері), тощо.

[widgetkit id=87]

Реалізуючи головну мету «Збільшити розвиток дрібних і середніх підприємств з виробництва плодоовочів, особливо тих, які очолюються жінками», наш Проект планує та проводить тісну і плідну співпрацю із сільськими жінкам. Так 30 жовтня у м. Херсон було проведено захід «Розширення прав і можливостей сільських жінок», присвячений Міжнародному Дню Сільких Жінок, що був організований у партнерстві із Всеукраїнською Громадською Організацією «Рада Жінок Фермерів України».

Основна мета заходу полягала в тому, щоб надати можливість клієнткам Проекту, які є активними лідерками у своїх громадах та на ринку плодоовочівництва, окреслити проблеми, що на теперешній час обмежують їх бізнес-потенціал та мають негативний вплив на якість життя як самих жінок, так їх сімей і громад в цілому.

Підняті проблеми було проранжовано за значимістю та визначено найбільш актуальні з них. Під час вправи «Світове Кафе» найактуальніші проблеми було обговорено та запропоновано напрямки можливих шляхів їх вирішення.

[widgetkit id=88]

Як виявилося, найгострішими проблемами є:

Аналітику та детальний огляд запропонованих шляхів щодо вирішення проблем, освітлених під час заходу, очікуйте на нашому сайті на найбліжчому тижні.