Ми отримуємо ваші питання на лінію проекту «Земельна консультація». Юристи готують відповіді, які ми публікуємо на нашому сайті. Читайте у новинах.

Питання:
Чи обмежується розмір орендної плати з цільовим призначенням землі під багаторічні культури?

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про оренду землі», розмір, умови і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди (крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, які встановлюються відповідно до Податкового кодексу України).

Відповідно до ст. 288.5. Податкового кодексу України, розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу:

Виходячи із зазначеного вище, розмір орендної плати для земель з цільовим призначенням під багаторічні культури, встановлюється за рівні з іншими категоріями земель, особливостей для цього виду Податковим кодексом не передбачено.


Відповідь було надано Приватним підприємством Legal Partner у рамках співробітництва з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва. З питаннями можна звертатися на комерційній основі за телефоном +38 068 291 18 44 та на пошту office@legalpartner.com.ua.


Маєте питання? Пишіть нам на Лінію по земельним консультаціям. Завантажуйте та замовляйте шаблони документів. Консультація безкоштовна для учасників проекту Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.