«Спасибі, ми перестали вирощувати огірки, хоча займалися цим 32 роки». Такий відклик підприємниця Тетяна Сус залишила після тренінгу з маркетингу, який в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва проводили в Україні ізраїльські фахівці.

«У чому ж радість?» - питаю Тетяну.

- Ми вирощували і консервували, після тренінгу розділили бухгалтерію двох процесів і порахували окремо рентабельність кожного. Виявилося, консервувати набагато прибутковіше. Тепер добірні огірки та інші овочі купуємо, коли максимально просідають ціни, і консервуємо, - розповідає Тетяна Сус.

Фермерська дистанція

Зараз мариновані сливи, консервовані огірки, корейська морква, салати зі свіжих і маринованих овочів - візитна картка багатьох магазинів Запоріжжя. Любителі гострого і солоного вишукують в Запоріжжі соління і квашення виробництва ПП Сус під торговою маркою «Солодко. Урожайно. Смачно!». Ресторани Києва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя стали постійними покупцями овочевих делікатесів майстрині. Чому? Завжди смачно та якісно!

Тетяна та Олександр Суси після весілля власними силами почали будувати будинок неподалік від Запоріжжя, відразу поставили кілька теплиць, щоб заробити якісь гроші з землі. Через кілька років ранні огірки стали їх коником. Адаптували технологію вирощування до своїх умов і справа пішла. Навесні в сім’ї, де підростало двоє дітей, завжди була непогана підмога до 2 зарплат. І Тетяна, і Олександр ще й працювали на підприємствах.

Тетяна шукала варіанти для додаткового заробітку і на інші пори року. Одного разу, коли ціна на огірки впала до собівартості, Тетяна вирішила їх засолити. Благо, мама займалася соліннями, мала перевірені рецепти смачної консервації. Огірки пішли, причому за ціною, яка надихнула Сус на розширення сімейного бізнесу. Тепер Тетяна та Олександр стали не тільки вирощувати, а й переробляти сировину. Попит швидко ріс, Тетяна пішла з основної роботи, присвятила весь свій час зростаючому бізнесу. Щоб був асортимент, стала консервувати і солити інші овочі, робити соуси, готувати салати: корейська морква, салати зі свіжої капусти і маринованих овочів.

Донька Вікторія, як молодий агроном, отримала земельну ділянку. Отримала, голосно сказано, за нього довелося воювати з місцевою владою.

- Чого ми тільки не вирощували на цих 8 га. Ми бігли попереду паровоза, вирощували те, до чого ще не був готовий покупець. Першими культивували селеру. Хороший вийшов - по 2 кг корінь. Люди дивувалися: «Ми в Польщі такий бачили, він у нас росте?» Влаштовували прямо на ринку дегустації, пригощали, розповідали про цілющі властивості продукту. Куди його дівати? Почали терти, розробляти рецептуру і маринувати. Потім була брюссельська капуста. Виросли величезні рослини, стебла сушили, топили ними піч, - згадує Тетяна.

Суси були першими в селі, хто всі 8 га оснастив крапельним зрошенням і отримував завидні врожаї на поливі. Брюссельська, савойська, пекінська, червонокачанна, білокачанна, кольорова "Графіті" - це тільки капуста, а ще помідори, огірки, перець. Часто насінницькі фірми просили провести дні поля і для демонстраційних майданчиків давали родині Сус насіння різних культур.

"Розлучення" з огірком

Але королем сусівських плантацій був тепличний ранній огірок. Збір - 20 тонн за сезон! 35 днів вирощували розсаду, 30 днів обробляли рослини до появи перших овочів. Потім настав час цілодобових турбот. З 4 ранку - на підв’язку, ввечері - збір, вночі - реалізація на оптовому ринку. І така круговерть протягом 2 місяців! 15 соток, удвох, без найманих працівників. Щоб отримувати огірок раніше, стали опалювати теплиці. Спочатку буржуйками: півночі дрова закидаєш. А вдень - торгівля, доставка продукції замовникам. Не було більше сил. Вирішили провести в грінхауси газове опалення. Зробили все, як слід: проект, дозвіл, договір. Не встигли зітхнути з полегшенням, як «Запоріжгаз» заборонив використовувати газ для опалення теплиць.

Будучи клієнтом проекту міжнародної технічної допомоги - Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва, в грудні 2016 р. Тетяна Сус стає учасником тренінгу «Секрети складання бюджету і психологія бізнесу», який ведуть фахівці з Ізраїлю - маркетолог Яків Горохівський і психолог Ян Зусман. 5 днів навчання нон-стоп відкривають нове розуміння ситуації.

- Якби я вчилася бізнесу 20 років тому, то будувала б свою справу по-іншому, - каже Тетяна. - Яків Горохівський, дізнавшись про нашу ситуацію, порадив: «Щоб піти далі, треба чимось пожертвувати».

Тетяна розділила бухгалтерію двох процесів - вирощування і соління, шляхом математичних розрахунків з’ясувала, що саме переробка приносить основний прибуток. З тренінгу я приїхала з шокуючою для чоловіка звісткою: «Ми не будемо вирощувати огірки!». Олександр не вірив і повторював, що без огірків сім’я помре від голоду. Словом, після 32 років вирощування Суси різко скоротили розміри огірковим теплиць, а в цьому році повністю відмовилися від виробництва зеленого овоча.

- Ми вирощували 20 тонн огірків щорічно, добірні - на свіжий ринок, приблизно 12 тонн огірків різної якості йшло на засолювання! Цього року протягом кількох днів, коли просіла ціна, ми закупили 12 тонн огірків по 3-5 грн. Добірних, хрустких, невеликого розміру. Ще тиждень витратили на їх засолювання. З 1 жовтня реалізуємо їх через напрацьовану базу магазинів. ВСЕ! Ми заощадили величезну кількість свого часу, трудових зусиль і нервів. Ми спокійно спимо вночі. І при цьому нічого не втратили в економічному плані. Ледь не забула: ще й зарплату стали собі платити! Спасибі ізраїльським тренерам і за цю рекомендацію, - із захопленням розповідає Тетяна.

Цех ферментації

Мрія Тетяни - відкрити професійний цех по переробці овочів. Ще в 2004 році родина придбала будівлю покинутого магазину в сусідньому селі. Якийсь час тут торгували продуктами, а коли попит впав донезмоги - закрили.

Зараз на кафедрі харчових технологій та готельно-ресторанної справи Таврійського державного агротехнологічного університету для Тетяни розробляють технологічну карту цеху, в якій прописують рух сировини і продукції, а також процеси. Мийка, засолювання або маринування, ферментація або консервація, зберігання в холодильній камері, фасування - все просто, як на домашній кухні.

У планах перемістити все основне виробництво сюди. Холодильні камери в майбутньому цеху вже працюють: тут зберігаються соління до моменту фасування, перетерті ягідні суміші. На складі - консервовані перці, баклажани, сливи, помідори, які взимку використовують для приготування смачних салатів.

- Добре, що голова Михайлівській ОТГ, Алла Король, розуміє, що податки від нашого виробництва підуть в місцевий бюджет, і всіляко допомагає з організаційними питаннями, - каже Тетяна.

Сус-технології

Про смак сусівськіх огірочків ходять легенди. Цікаво, що сім’ї вдається з року в рік підтримувати марку і створювати ідеальний смак. До речі, засолкою огірків займається ... Олександр. Він готує розсіл, завантажує туди хрусткі, постійно знімає пробу, поки вони не заквасяться, додає потрібні інгредієнти, якщо чогось не вистачає.

Апетитні огірочки перебувають у солоному розчині у величезних дерев’яних бочках до самої зустрічі з покупцем. Їх фасують в 3-літрові харчові відра в день відправки в магазини і ресторани. Придбати консервацію сімейства Сус можна в магазинах запорізької мережі «Апельмон», а це більше 30 адрес.
За сезон на маринування та квашення Суси витрачають ... 5 тонн солі і стільки ж цукру. Технічні умови на салати, словом, рецепти Тетяни - її інтелектуальна власність. Тетяна має авторське право на 40 салатів.

Суси розкрили таємницю рецепту корейської моркви. Їх продукт смачніше, ніж у ... корейців. «Нічого складного, - каже Тетяна, - морква, соняшникова олія, сіль, цукор, спеції, часник. Головне - дотримати пропорції». Сусьвські мариновані сливи відомі далеко за межами Запоріжжя, їх замовляють навіть київські ресторани, кухарі яких цінують можливість отримувати потрібний продукт протягом року в необхідних обсягах.

Тетяна - великий «консерватор» від слова консервація. Це розуміє кожен, хто має можливість поспілкуватися з майстринею годину-другу. Вона інтуїтивно відчуває, які інгредієнти будуть доповнювати один одного, гармонійно поєднуватися, грати в смаку. Тетяна постійно освоює нові рецепти, сама придумує і експериментує. Змішує в своїх салатах свіжі і консервовані овочі, які заготовлюються влітку і восени. Соуси ткемалі, сацебелі теж є в асортименті сімейного господарства. Тетяна постійно стежить за ринком. Як тільки починається сезон солінь, в жовтні. підприємниця закуповує смакоту на ринках, в магазинах по 100 гр.

- Сідаємо з моїми помічницями і пробуємо. Дівчата сміються: «Це Ви нам, Миколаївна, показуєте, як не треба робити?» Я працюю без цукрозамінників, тому що вони дуже шкідливі, і без консервантів. Тільки натуральні інгредієнти і здорова їжа! - каже Тетяна. - Мене не раз намагалися витіснити інші виробники. Але покупці так звикли до смаку нашої продукції, що не стали брати іншої, у реалізаторів падали продажі консервації, і вони знову замовляли наші соління і салати».

Серед шанувальників консервації Сус багато інтелігенції: лікарі, вчителі, чиновники. Для них майстриня готує зимовий набір продукції, в який входять консервовані помідори у власному соку, солоні огірочки, томатний сік, фруктові соки, овочеві закуски і багато іншого.

Нові ідеї для бізнесу

Вони народжуються легко. Тетяна Сус може годинами розповідати про вирощування і переробку овочів, згадує про свій трикотажний бізнес, ділиться мріями і планами, які постійно вирують в її голові:

- Хочу розробити рецепти овочевої консервації без цукру і оцту. Чому Ви дивуєтеся? Юне покоління схиблене на здоровій і корисній їжі, літнім потрібна щадна дієта. Спробую оцет замінити кислими сортами аличі, а цукор - відваром стевії. Для алергіків ми вже робимо жовтий томатний сік, в планах - кетчуп з жовтих помідорів. Але таку продукцію будемо виробляти невеликими партіями. Це наш ексклюзив!

Уже зараз ПП Сус може продавати більше, ніж виробляє, тому залучує жінок з Ради жінок-фермерів України до співпраці. До речі, сама Тетяна очолює Вільнянської організацію Ради.

- У тебе 5 тонн огірків, нікуди дівати? Приїжджай, купуй бутлі, дам тобі рецепт, і, якщо законсервуєш огірочки за моїм рецептом, навесні заберу їх за відмінною ціною. Зараз, наприклад, оптом приймають по 15-20 грн. за кілограм. Це ж не по 1 грн., як було цього літа? - каже Тетяна.

Так, за принципом кооперації сім’я Сусів працює з 5 жінками. І вони при ділі і з додатковим доходом, і Тетяна задовольняє зростаючий попит - всі задоволені.

- Коли я чую, що люди тоннами знищують некондиційні перці, помідори, огірки, баклажани, тобто овочі хорошої якості, але з дефектами або кривої форми, то я дивуюся. Ви ж знищуєте свої гроші. Таку сировину слід переробляти! Не варто викидати навіть кісточки від фруктів, їх можна використовувати для виготовлення розвиваючих іграшок для малюків. Великі овочі за нижчою ціною можна пропонувати дитячим садкам, санаторіям, інтернатам, і я планую взяти на роботу людину, яка буде займатися питаннями, пов’язаними з участю в тендерах, - розповідає Тетяна.

Нові зв’язки - нові ідеї. Всякий раз на заходах, які проходять в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, Тетяна знайомиться з новими людьми, такими ж фермерами, які щось вирощують і мріють підвищити ефективність бізнесу.

- Завдяки знайомству з господарством «Аврора» у нас в асортименті з’явилися мариновані сливи і соуси з них. Сливи в цьому саду дійсно приголомшливої якості, - рекомендує Тетяна.

Після декількох заходів і спілкування з різними фахівцями у Тетяни з’явилася мрія посадити лавандове поле. В Україні дефіцит лаванди, і зі збутом не буде проблем. Продавати можна не тільки сировину для фармацевтичних і косметологічних компаній, але і красу. Фотосесії в лавандовому полі - це відмінний варіант підзаробити.

Ідеально, коли ваше хобі стає бізнесом, але бізнесу без кредитів не буває. Тетяна цю істину вже усвідомила. У цьому році родина оформила безвідсотковий кредит, який направила на завершення проекту по обладнанню цеху ферментації. Безвідсоткове кредитування з державного бюджету здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1102 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам».

В цьому році в родині з’явився універсальний колісний трактор ЮМЗ. Донька Тетяни, Вікторія Вірозубова придбала помічника для свого фермерського господарства в рамках державної Програми часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки і обладнання вітчизняного виробництва, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 130. 40% вартості трактора компенсувала держава.

Безстрашна і захоплена, розважлива і завбачлива, Тетяна вдало налаштовується на бізнес-хвилю. Економічні успіхи її сімейного бізнесу - це результат цілодобової праці, який надихає інших і вселяє надію в майбутнє.

- Маркетолог з Ізраїлю Яків Горохівський рекомендував мені створювати плодоовочеві стартапи, створювати і продавати. Ось, може, ще цим займуся, - не перестає дивувати Тетяна Сус.

Історія

Промо