Леоненко Роман Володимирович займався вирощуванням традиційних культур ранніх овочів борщової групи (картопля, морква, капуста), але належного результату не отримував. Перейшов на нішеві культури - салати (Айсберг, Лолла Роса, Лолла Біонда, Фризе, родичі, Руколла та інші) але все одно не вдавалося досягти бажаного результату. Відчувався брак знань в технологіях вирощування салатів у відкритому грунті.

«Ми живемо в краю картопляному, там росте капуста та картопля. Салат почав вирощувати, по грошах в принципі непогано виходило, але я сам бачив - то качан не виходить такий як треба, то ще щось ...»

Проект допоміг організувати поїздку з обміну досвідом до провідного виробника салатів на Півдні України - ТМ "Пан Білан" з м. Одеса. Роман розширив площі з 0,20га. до 0.50га. На базі господарства Романа Володимировича був проведений семінар «Вирощування салатів в умовах закритого та відкритого грунту». Завдяки постійним консультаціям фахівців ГО «Землі Таврії» вдалося збільшити період вирощування, який тривав з ранньої весни до пізньої осені (використовуючи мульчувальне агроволокно чорно-біле, додаткове покриття зверху агроволокном на дугах і біопрепатати - Пан Агро та інші). Як говорить сам Роман, йому з салатами цікаво працювати та й прибуток завдяки цьому збільшився.

«У 2017 році вже серйозніше став займатися вирощуванням. Поспілкувався з Синюком Олександром Дмитровичем, головою ГО «Землі Таврії», дізнався багато нового. Наприклад про Голландське насіння я ніколи не чув та не задумувався. Зрозумів, що салат Айсберг вирощувати добре та вигідно. Тепер я зі своїм салатом як ексклюзив у своїй місцевості».

Також ГО «Земля Таврії» знайшли збут його продукції через мережу ресторанів в м.Херсон. Планується провести спільний захід «Салати для HoReCa» щодо підключення нових каналів збуту серед ресторанів Херсона.

За допомогою Проекту Роман отримав знання, необхідні для тривалого вирощування салатів протягом усього сезону у відкритому грунті. Поїздки, семінари, консультації агрономів та успішних компаній - ФГ «Білан», Enza Zaden, привели фермера до розуміння, як сформувати необхідний асортимент і обсяги для покупців. Реципієнтом в Херсонській області був знайдений партнер - Кредитна спілка «Народна довіра», яка змогла профінансувати сімейне господарство для придбання агроволокна (чорно-білого), органічного добрива (гною) та біопрепаратів (ПанАгро).

«Інформаційно мені Проект підходить - зручно, доступно, відчувається всебічна підтримка в будь-якому вигляді»

Спільно з компанією Enza Zaden та партнерською організацією ГО «Землі Таврії» був проведений семінар-день поля, де вперше на Херсонщині був представлений досвід Леоненко Романа по вирощування салатів у відкритому грунті з використанням укривних матеріалів, біологічних засобів захисту рослин та добрив. На семінарі були присутніми та переймали досвід не тільки виробники овочів закритого грунту Херсонщини, але й з інших областей України - Запорізької та Івано-Франківської.

Для подальшого розвитку Роману потрібне будівництво теплиць, яке дозволить подовжити сезон культивування салатів та захистити господарство від погодних ризиків.

Відкритість учасника Проекту до отримання нової інформації, бажання йти на виправданий ризик для впровадження нових технологій виробництва, вивело сімейне господарство на новий рівень розвитку. Утворився брак у виконанні замовлень. У фермера з'явилося бажання об'єднаються з іншими учасниками ринку, змінювати свідомість та традиційні способи виробництва для виходу на нові ринки. Леоненко Роман готовий ділитися досвідом використання біологічних засобів захисту рослин та добрив для зниження пестицидного навантаження та отримання екологічного продукту, а також готовий виробляти розсаду для учасників об'єднання, які будуть формувати консолідовану партію салатів.

«Мене радує моя продукція та мої покупці. Вони знають, що я селітрою «не годую». Ось як приклад: залишається продукція у покупця, а вона навіть через тиждень свіжа, як ніби я її щойно привіз. І наступного разу покупець візьме саме в мене. Я тепер і в кафе-ресторани поставляю свою продукцію. До листочка можу визначити - де мій салат, де не мій. Завдяки знанням, отриманим від Проекту та моїм зусиллям можу точно сказати, що моя продукція набагато краще та якісніше за інші».

Сімейне господарство Леоненко бере актиівну участь у фестивалях Херсонщини, на яких є гарна можливість знайти нових партнерів (через шеф-кухарів ресторанів, кафе і барів) та нові канали збуту своєї продукції (Еко село «Веселка», спеціалізовані магазини та овочеві бутіки).