Компанія «Дунайський Аграрій» була заснована у 2013 році із земельним банком 2 тисячі гектарів. Саме тоді всі угіддя були сертифіковані як органічні. Підприємству вдалось уникнути перехідного періоду й зараз господарство має сертифікацію UA-BIO, NOP, Bio Suisse.

«Дунайський аграрій» має унікальне розташування. Господарство Романа Дяжука знаходиться на самому півдні Одеської області – на широті Сімферополя. І це дає чимало переваг. Наприклад, до найближчого порту лише 12 км, до Одеси — 220 км. Отож із логістикою продукції вже простіше.

Щодо ідеї займатися органічним виробництвом - господарству із невеликим земельним банком спершу було складно конкурувати із великими виробниками, самостійно шукати виходи на переробників та ринки збуту. Тому Роман Ульянович разом із командою вирішили ризикнути й перейти на органіку.

«Ми постійно експериментуємо з овочами. У 2018 році вирощували кавуни, дині, картоплю, помідори, перець, цибулю, моркву, буряк. Можу похвалитися, що того літа отримали перший врожай персиків і нектаринів. Тобто пробуємо, експериментуємо, шукаємо оптимальні культури, здобуваємо практичний досвід в органічному виробництві.»

Практично 99% органічної продукції, яку виробляє господарство, припадає на рослинництво. Стосовно органічного тваринництва, то ринок в Україні практично знаходиться на початковій, стартовій точці. 

Керівник ТОВ «Дунайський аграрій» вважає перспективним вирощувати батат, і взагалі зосередиться на нішевих культурах, або на тих, які в Україні можуть успішно вирощуватися завдяки кліматичним умовам.

«Необхідно вирощувати те, що у нас добре росте. Наприклад, якщо на Вінниччині сприятливі умови для вирощування овочів і фруктів, на цьому і треба робити акцент. Або ще один приклад - батат. Більшість країн Північної Європи не мають можливості вирощувати його через клімат. Тому нашими єдиними конкурентами по цій культурі є Іспанія, Італія і Португалія. А це свідчить в свою чергу про перспективність батату в плані експорту»

Роман Ульянович також наголошує на важливості якості органічних продуктів від українського фермера.

В першу чергу продукція господарства «Дунайській Аграрій» націлена на місцеві ринки. Роман Дяжук співпрацює також із мережею супермаркетів. Але основну частку продукції реалізує за кордон. Тут їм стає в нагоді близькість до портів. За підтримки спеціалістів Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва, для господарства Романа Дяжука був розроблений власний логотип, з яким фермер поїхав на міжнародну виставку BioFach представляти свою продукцію. Проект UHBDP з кінця 2018 року підключився до створення і поліпшення для компанії Романа Дяжука маркетингової та PR стратегії.

Якісно зроблені рекламні відеороліки посприяли ефективному просуванню органічної продукції «Дунайського Аграрія», на перемовинах Роман Дяжук мав змогу показувати відеоматеріали, у яких чітко та професійно висвітлювали всі потужності господарства. Яскраві відеороліки, переведені на англійську мову, стали справжнім поштовхом для якісної промоції господарства на міжнародному ринку.

«Кожен, кому я показую цей відеоролик про моє господарство, говорить, що це дуже професійна робота. Якісна картинка, яка дає чітку уяву про моє господарство, допомогає прорекламувати його перед майбутніми партнерами.»

У 2019 року Роман Дяжук запустив у господарстві холодильну камеру для охолодження фруктів та овочів. Це дозволило відправляти до супермаркетів максимально свіжі продукти зі збереженими вітамінами.

Господарство має підземне сховище для овочів, обладнане підйомником і складається з декількох окремих складських приміщень, а також приміщення для приймання та сортування продукції;

Також в активі господарства є спеціальна камера для дозрівання і зберігання батата з системою регулювання вологості і температури. Ці приміщення вже були використані для зберігання і доробки продукції сезону 2019. Розуміючи необхідність кооперації з іншии виробниками фруктів та овочів, Роман Дяжук відкритий для детального обговорення можливих напрямків співробітництва з окремими фермерами або групами фермерів, які знаходяться в безпосередній близькості від села, де розташовані складські приміщення «Дунайського Аграрію».

При підтримці спеціалістів Проекту UHBDP, Роман Дяжук запропонував фермерам послуги сортування і зберігання продукції, а в подальшому - і упаковки. На спільній зустрічі з фермерами регіону він запропонував сприяння в побудові стабільних каналів збуту доопрацьованій фермерської продукції з залученням вже сталих власних контактів. Також розглянули питання організації продажів на основі взаємовигідного і стабільного співробітництва з фермерами.

«Я багато подорожував по світу, та бачив такі кластери, об'єднання фермерів. Я розумію, що це працює – всі залишаються з вигодою. Тож і в нас в регіоні хочу створити подібне. Немає значення яка культура, головне – бажання фермерів виходити на новий рівень. Гадаю клієнти UHBDP якраз підпадають під такий опис. Дуже добре, що існує такий проект, який може об’єднувати виробників та допомогає розвиватись.»

За підсумками попередніх переговорів група фермерів з Одеської області припали до умов співпраці з господарством «Дунайський Аграрій». На зустрічі був присутній співробітник компанії, який безпосередньо займається збутом продукції на мережеві магазини, це дозволило швидко розпочати взаємодію з фермерами та створити сталий ланцюг постачання плодоовочевої продукції в супермаркети Одеської області.

«Допомогло те, що на таких зустрічах з фермерами були представники Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва. Проект дуже добре знають в регіоні, йому довіряють. Тож це тільки посприяло вдалим перемовинам, внесло значимість в домовленості.»

Далі у планах Романа Дяжука створення овочевого кластера на Півдні, який об'єднає не лише виробників органічної продукції, але і звичайних фермерів. Також він планує нарощувати поголів’я тварин, яким буде згодовувати органічні корми власного виробництва.

Ще два склади для зберігання овочів перебувають в процесі підготовки до реконструкції. У ці приміщення планується установка охолоджуючого устаткування, яке можливо буде придбано з фінансовою підтримкою Проекту UHBDP.

В перспективі є плани будівництва окремого приміщення для упаковки плодоовочевої продукції з використанням спеціалізованого пакувального обладнання. А також подальша сертифікація Global Gap.

«Я впевнений, що як тільки у нас з’явиться попит на органічні продукти, зросте їх споживання, то відповідно збільшаться й обсяги виробництва органічної продукції. Вигоду отримають всі. Органічне виробництво – це пошук власної ніші. Пробуйте, підбирайте, експериментуйте. Починайте із різних культур, спілкуйтеся з іншими органічними виробниками, консолідуйтесь, діліться проблемами та рішеннями. І лише тоді органічне виробництво стане прибутковою та вдячною справою.»