Гарна реклама — запорука високих продажів та впізнаваності бренду. А просувати свою продукцію вдвічі легше — в партнерстві. В цьому на власному прикладі переконалася учасниця UHBDP Оксана Черняєва, членкиня ГО “Рада Жінок Фермерів Запорізької області”, що займається вирощуванням лікарських трав та виробництвом корисних солодощів.

Об'єднавши зусилля з легендарним фермером Іваном Захаренко, фермерка із Запоріжжя успішно реалізує свою продукцію у торгівельній точці Івана Івановича, представляючи свій товар всім тим, хто відвідує господарство відомого фермера.

Іван Іванович Захаренко — автор та єдиний власник славнозвісного сорту часнику “Любаша”, виробник еталонного насіння, а також авторитетний виноградар. Щороку багато людей з усієї України з’їжджаються до нього на екскурсії або просто зупиняються поласувати смачною ягодою, проїжджаючи повз виноградник. А Іван Іванович люб’язно всіх зустрічає, розповідає про своє господарство, ділиться досвідом вирощування та пропонує свою продукцію на прилавку: часник, виноград та супутні товари. У той же час фермер-селекціонер представляє та розповідає про продукцію, що виробляє Оксана Черняєва під торговою маркою “Обарва” — фіто-чаї та цукати з фруктів та овочів.

І обидва виробники — у виграші від такої взаємовигідної співпраці. Іван Іванович збільшує свій асортимент на прилавку завдяки продукції Оксани, а жінка отримує нагоду розширити клієнтську базу, отримати додатковий канал збуту та підвищити впізнаваність своєї торгової марки.

— Ми також часто приїжджаємо до Івана Івановича, самостійно продаємо та розповідаємо про нашу продукцію, — каже Оксана Черняєва. Така модель співпраці триває вже два-три місяці та дає гарні результати. Люди купують наші цукати та чаї на прилавку в Івана Захаренка, куштують, а потім замовляють ще. Так, наприклад, нещодавно отримали великі замовляння на партію трав’яних чаїв з Полтави та партію цукатів із Запоріжжя. Ідея дійсно робоча, все просто відмінно, — ділиться враженнями фермерка.