Лівобережжя Херсонщини – унікальний край для вирощування кавуна і до 90-х років минулого століття збір врожаю розпочинався в першій декаді серпня. Цей кавун виростає без зрошення, в природних умовах з урожайністю 15-30 тонн з гектара. Період дозрівання становить приблизно 90 днів. Зазвичай посів починають наприкінці квітня до середини травня. Але в цьому році через низькі температури навесні та нестачу вологи виробники отримали зміщення термінів і нерівномірні сходи, що, в свою чергу, зміщує терміни початку збору “богарного” (неполивного) кавуна днів на 10, на середину серпня.

- Але сільгоспвиробництво не стоїть на місці та останні двадцять років для вирощування смугастої ягоди застосовуються інтенсивні агротехнології. Кавун починають вирощувати в березні в теплицях, потім розсаду пересаджують на поле під мульчуюючу плівку, а полив здійснюють за допомогою крапельного зрошення, вносячи водорозчинні добрива згідно з технологічною картою. За один полив 1 га кавуна споживає в середньому 60 тонн води, а за сезон кавун поливається 30 разів. Тому не бійтеся отруїтися смугастою ягодою в липні, вона така ж беспечна, як і у серпні-вересні! – каже Валерій Федоренко, спеціаліст зі створення плодовоочевого ланцюга Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP.

- Проте не забувайте дотримуватися правил гігієни та перевіряйте сертифікат якості у продавця кавуна. Свого часу інститут геронтології АМНУ провів клінічні випробування методики оздоровлення за допомогою херсонського кавуна. Клінічні випробування показали, що пектини, що містяться в наших кавунах, зв'язують іони важких металів і виводять з організму важкі речовини.

Вживаючи щодня 1,5-2 кг солодкої ягоди протягом не менше трьох тижнів, ви також значно поліпшите своє самопочуття, нормалізуєте артеріальний тиск і вагу тіла. Вживати кавун слід переважно в першій половині дня до 16.00 за годину до або через годину після їжі.

Херсонський кавун росте тільки на арені Нижньодніпровських пісків, Лівобережжі Херсонської області. Наразі адміністративні кордони "Херсонського кавуна" – це частина 4 районів – Голопристанського, Скадовського, Алешковского і Каховського. "Херсонський кавун" має виняткові природно-кліматичні умови: щедре сонце, піщані ґрунти та Чорне море.