У каталозі представлені моніторингові та рулонні клейові пастки, які використовують для отримання об'єктивної інформації про небажаних «гостей» у вашій теплиці та їх кількості. На підставі аналізу, виконаного за допомогою пасток, простіше приймати рішення про необхідність і вид обробки рослин. Кольорові пастки спрямовані на знищення певних видів шкідників, так, жовті пастки ефективні при боротьбі з білокрилкою, а сині - з трипсом.

В якості біологічного захисту рослин компанія “ЕКО Культура” в рамках програми Е-ваучер пропонує застосовувати ентомофаги.

CalifPRO5 - Amblyseius Californicus (Амблісеіус Каліфорнікус) - хижий кліщ, ефективно працює на ряді овочевих та квіткових культур і знищує різні види кліщів (наприклад, звичайного павутинного кліща, цикламенового кліща). Хижак шукає своїх жертв і висмоктує їх вміст. Протягом доби одна особина хижака знищує в середньому 12 яєць і німф шкідника.

SwirPRO5 - Amblyseius Swirskii (Амблісеіус Свірскі) - хижий кліщ, ентомофаг, який застосовується в системі біологічного захисту на овочевих культурах (огірок, солодкий перець, баклажан). Яйця та личинки білокрилок, молоді личинки різних видів трипсів, деякі інші дрібні комахи - улюблена їжа ентомафага. Одна жіноча особина Amblyseius Swirskii за добу вживає 15-20 яєць або 10-15 молодих личинок шкідника.

CucumPRO5 - Amblyseius Cucumeris (Амблісеіус Кукумеріс) - хижак, який використовується для контролю популяції трипсів на овочевих культурах: солодкий перець, огірки та баклажан.

За допомогою ентомофагів Ви можете управляти процесом природного відбору в теплиці на користь свого врожаю!