9 листопада у м. Мелітополі відбулася конференція “Прибуткове овочівництво. Чи можна заробити більше з еко-технологіями?” Проект UHBDP прагне поширювати корисну інформацію серед тих, хто не був присутнім на цьому заході.

Короткі інфографіки дозволять ознайомитися з компаніями, які презентували свої товари та послуги на цій конференції.

Тема 1. Інтегрований захист рослин у теплиці: 7 причин стійкої життєдіяльності шкідників в умовах закритого ґрунту. Як за допомогою москітниx сіток і клейових пасток значно зменшити потребу в застосуванні отрутохімікатів.

Тема 2. Микола Семенцов виступив з темою Біогумусу. Біогумус - це перероблений за допомогою дощових черв'яків компост, безпечне органічне добриво. Основні переваги та економічна складова використання цього добрива,  а також контакти виробника.

Тема 3. Василь Марчук - представник компанії “Біогель” розказав про властивості їх продукта, універсального препарату, який містить в собі живі мікроорганізми. Ефективне зниження негативного впливу агроімікатівв на рослину, захист і відновлення ґрунту.

Тема 4. Сергій Вдовенко - представник компанії БТУ Центр "Жива Земля" розказав про інтегровану систему захисту та живлення рослин, засновану на препаратах з біологічним компонентом у своєму складі. Наприклад, деструктор пожниних решток "Екостерн" пришвидшує перегнівання органічної маси (стерні, стебел, соломи, коренів) , залишаючи чисте поле для нової сівби.

Тема 5. Владислав Черевко, що працює у компанії "ЕКО культура", надав змістовну допоідь про комах хижаків, які допомагають фермеру боротися зі шкідниками у закритому грунті. Компанія вирощує більшість видів самостійно, інші імпортуются з Ізраілю та Іспанії. Біозахист за допомогою ентомофагів - це не швидка допомога, а свідоме культивування корисних комах у закритому грунті з метою зменшити шкідливе інсектицидне навантаження.