Новий курс від Ізраїльських спеціалістів. Сучасні технології як перший помічник для розвитку плодоовочевого бізнесу. «Інформаційно-комунікаційні технології як інструмент просування для бізнесу».

Відкрийте нову сторінку вашого бізнесу з безмежними можливостями ведення справ за допомогою новітніх технологій. Значно більший обсяг продажів та прибутків, канали збуту та нові клієнти завдяки Інтернету – це можливо.

Міжнародні тренери з Ізраїлю поділяться своїм досвідом:

Знайомтесь:

Данієль Рапопорт – експерт з PR-технологій, глава прес-служби адвокатської колегії "Елі Гервіц", директор з маркетингу Pareto Capital 80 | 20 LTD. Israel, Член спілки журналістів Ізраїлю.

Ілля Стечкін - Кандидат філологічних наук, засновник і директор з маркетингу TechComLab.com, менеджер медіа-проектів високого рівня та сертифікований маркетолог. 

widgetkit id=448]

Програму підготовлено Міжнародним учбовим центром ім. Ґолди Меїр на горі Кармель (МСТС). Курс реалізується за фінансової підтримки держави Канади та Ізраїлю.

Ми очікуємо на конкурс клієнтів Проекту учасників плодоовочевого бізнесу Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей, які є впевненими користувачами ПК та мають досвід просування власного плодоовочевого бізнесу або послуг у соціальних мережах, через сайт та планують використовувати Інтернет-технології для розвитку бізнесу.

Заповнити анкету