17 червня 2016 року в м. Одесі відбувся семінар «Нове харчове законодавство. Завдання, відповідальності та нові можливості для операторів ринку. Практичні аспекти впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР». Семінар відбувся в рамках реалізації проекту «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні», який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

«Український проект бізнес розвитку плодоовочівництва» запросив зацікавлених клієнтів Проекту прийняти участь в цьому семінарі. Захід був корисним підприємствам та фермерським господарствам, які переробляють рослинницьку та тваринницьку сировину. Під час проведення семінару розглядалися основні вимоги нового харчового законодавства стосовно відповідальності операторів ринку та зменшення регуляторного навантаження, доцільності впровадження на підприємствах харчової та переробної промисловості процедур, заснованих на принципах НАССР та їх економічний ефект.

Обговорювалися питання оптимізації витрат з впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР, відмінності між вимогами законодавства і вимогами стандартів. Корисними були практичні поради, які надавав лектор семінару Юрій Оглашений, з питань впровадження на своїх підприємствах процедур, заснованих на принципах НАССР, що в перспективі надасть можливість розширяти ринки збуту продукції.