30 днів на місяць ви приймаєте рішення щодо здійснення агрономічних заходів, покладаючись не на свою інтуїцію або рекомендацію з відкритих джерел, а професійну інформацію, зібрану у вашому регіоні.

Метеостанція фіксує, збирає та прогнозує такі дані, як кількість опадів, температура повітря і ґрунту, рівень вологості повітря, ґрунту і листа, швидкість і напрям вітру, рівень радіації сонця – понад 30 прямих та розрахункових показників. Крім того,  метеостанція надає прогноз можливих захворювань у метеорологічній обстановці, що склалась. Ці дані стосуються конкретних культур і демонструють їх ймовірність у відсотках. Використання прогнозної аналітики метеостанції iMETOS зменшує собівартість сільськогосподарської продукції та зберігає нервову систему сільгоспвиробника.

Серед учасників Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва вже багато хто успішно користується послугами метеостанцій.

- Метеостанція визначає температуру ґрунту на великій глибині, за цими даними ми приймаємо рішення про початок посіву або посадки. За показником кількості опадів приймаємо рішення щодо терміну та обсягу поливу. Мати під рукою такого помічника, як метеостанція, зручно, - ділиться Надія Петрівна Компанієць, фермерка із Запорізької області.

Метеостанція допомагає економити і гроші на оплаті праці. Віра Морозова, фермерка із Запорізької області каже, що погода останнім часом мінлива, але якщо запросили робітників на збір ягід і пішов дощ, то все одне треба платити за весь робочий день. З метеостанцією такі ситуації виключені.

Минулого року UHBDP передав у користування метеостанції iMETOS Херсонському державному аграрному університету та Миколаївському національному аграрному університету. Виші використовують метеостанції у навчальному процесі, при написанні кваліфікаційних робіт та проведенні дисертаційних досліджень, а також для вирощування сільськогосподарських культур на дослідних ділянках. А усі бажаючі сільгоспвиробники можуть вже сьогодні ознайомитися з працюючою моделлю розумного вирощування.

Моніторинг та моделювання високоточного прогнозу погоди, розвитку захворювань та виникнення шкідників, контроль параметрів різних шарів ґрунту – все це у тестовому режимі ви можете отримати вже найближчим часом.

Якщо вас цікавить пропозиція, звертайтесь за доступом до метеосистеми – і вам на місяць буде наданий індивідуальний логін пароль

Заявка на доступ до метеосистеми

А також ознайомтесь з можливими комплектаціями метеостанцій та компенсацією, яку надає UHBDP.

Переглянути пропозиції з компенсацією