Морква віддає перевагу сонячним місцям з пухкою землею. Не любить важкі глинисті і кислі ґрунти. У кислий ґрунт восени під лопату необхідно вносити на 1 м2 склянку подрібненого крейди або доломітового борошна. Кращими попередниками моркви є: помідори, капуста, картопля, цибуля, кабачки, огірки і бобові культури. 

Майбутню морквяну грядку потрібно готувати восени. Перекопати землю на штик лопати, з внесенням калійних добрив. Навесні грунт розпушити і внести фосфорні добрива. 

Необроблені насіння моркви сходить дуже погано і довго із-за вмісту в їх оболонці ефірних масел. Тому для поліпшення сходів насіння барботируют і обробляють спеціальними стимулюючими їх схожість засобами. 

Сіють моркву навесні, коли встановиться температура вище +8°С, відбувається це десь в квітні-травні. Готові грядки розпушують, прибирають бур'яни і розмічають борознами глибиною 15-2 см на відстані 20 см між рядами. Борозни поливають водою або світлим розчином марганцівки, висівають в них насіння, які зверху засипають землею і накривають плівкою. При такій посадці морква зійде на 5-6 день, після чого плівку прибирають. Якщо земля буде недостатньо вологій, а насіння необробленими, то сходи з'являться нескоро (2-3 тижні). 

Догляд за посадками моркви полягає в проведенні таких заходів: 

Секрети вирощування моркви

Коли вирощуємо моркву, то потрібно застосовувати маленькі хитрощі, які допоможуть отримати якісний і високий урожай: 

Використовуючи ці рекомендації з вирощування моркви у відкритому грунті, а також саджаючи кілька сортів з різними термінами дозрівання і смаковими якостями, ви різноманітите і забезпечите свій стіл цим корисним коренеплодом на тривалий період.

Джерело: poradumo.pp.ua