Садять перецьближче до вечора, поливаючи і мільчуя ямки, подібно до висадки томату. При способі висадки розсади з теплиці необхідно проводити додаткові поливи, поки рослини укорінятимуться.

Перецьхарактеризується крихкими листям і стеблами, тому для рослин передбачте підв’язку до кілочків, що мають висоту близько 60 сантиметрів.

Гіркий перець необхідно висаджувати широкорядным або стрічковим способом, оскільки він має невеликий кущ. Відстань між сусідніми рядами 45 сантиметрів, між рослинами — до 40.

Після того, як розсада висаджена, щоб уникнути замерзання рослин, грядку слід накрити плівкою, яка накинута на дуги з дроту. Їх висота близько метра від поверхні землі. При посадці розсади в першій декаді травня, укрийте посадки перців подвійною плівкою. При знаходженні ділянки в південних регіонах країни, перець вкривають чорної плівкою з прорізами для рослин. Цей метод дозволить утримати вологу, а бур’яни не зможуть пробитися крізь її шар.

Плівку знімають при встановленні стійкої теплої погоди, приблизно з середини червн, на ніч грядку закривають навіть влітку.

Перець відносять до теплолюбивим культур, навіть томати вимагають меншої кількості тепла, ніж ця культура, тому перець вирощують з розсади і ось чому. Період вегетації даної культури складає близько 5 місяців, у нашій країні цього недостатньо, щоб отримати більшу частину врожаю при посіві рослин у відкритий грунт. У зв’язку з цим розсаду перцю вирощують в теплицях або на балконі. Враховуйте, що вік розсади до моменту висадки у відкритий грунт повинен складати від двох до трьох місяців.

Джерело http://agronomist.in.ua/gorodnictvo/viroshhuyemo/posadka-percyu.html