Таку думку висловив професор Інституту продовольчих ресурсів НААН Любомир Хомічак під час конференції «Агроекологія», яка 7-8 червня проходила в Кирилівці за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва. Вчений зазначив: «За даними моніторингу, вміст важких металів в землях сільськогосподарського призначення в більшості районів України не перевищує гранично допустимих концентрацій. Однак в Запорізькій, Луганській, Донецькій, Харківській та інших областях з високим рівнем розвитку промисловості в сільськогосподарських землях концентрація свинцю, кадмію нікелю, марганцю та інших елементів в 2-5 разів перевищує гранично допустимі концентрації». За його висновками, це підтверджує факт забруднення харчових продуктів і, як наслідок, зростання захворюваності людей зараз і в майбутньому.

«У 2017 році забруднення ґрунтів та води стали причиною захворювань понад 6 млн. і смерті 1,8 млн. чоловік в світі», - повідомив Любомир Хомічак.

Більше 90% пестицидів, які вносяться в агроценози, не досягають мети та потрапляють в ґрунт, водойми й урожай. В останні роки забруднення посівів зернових, кукурудзи, соняшнику, овочевих культур токсичними штамами фузаріїв, аспергілли досягло небезпечних рівнів в урожаї.

За рекомендацією вченого, для отримання безпечних для здоров'я харчових продуктів необхідно, перш за все, досліджувати в ґрунтах рівні вмісту металів, радіонуклідів, персистентних пестицидів, а також перевіряти добрива на їх вміст, у т.ч. і органічні. Особливої ​​уваги потребують відходи підприємств, які використовуються в якості добрив.

Один із шляхів екологічного сільгоспвиробництва - підвищення родючості грунтів. Дослідження довели, що найвищу якість має зерно, вирощене на хороших чорноземах з високим вмістом гумусу, а найнижче - на бідних живильними речовинами підзолистих ґрунтах. Родючі ґрунти з багатим вмістом гумусу здатні зв'язувати парникові гази.

«Світова спільнота сьогодні переконана, що ґрунти можуть стати стратегічним союзником у пом'якшенні наслідків зміни клімату та адаптації до них. Якщо господарська діяльність буде спрямована на раціональне управління ґрунтами, підвищення вмісту органічної речовини, боротьбу з ерозією, ущільненням, то парникові гази будуть зв'язуватися ґрунтами», - повідомила головний науковий співробітник «Українського центру екології ґрунтів» Вікторія Панасенко.

За її словами, підвищення родючості грунтів стримується відсутністю земельного ринку в Україні. «Земля в оренді - власник може забрати її, тому аграрії часто не зацікавлені вкладати кошти в якість грунту», - вважає Вікторія Панасенко.

Ґрунтово-кліматичні умови вирощування сільськогосподарської продукції також важливі для подальшого її зберігання.

«Важкі, глинисті грунти є кращими для вирощування продукції на зберігання, надмірна вологість під час вирощування знижує лежкість. Поливи закінчують за 2 тижні до збирання продукції», - розповіла професор кафедри харчових технологій Таврійського ГАТУ Олеся Прісс.

Переглянути презентації