Фінансова грамотність – це засіб контролювати особисті доходи і витрати, здатність вигідно розпоряджатися грошима і виходити на новий рівень матеріального благополуччя. 
Успіху досягає той, хто осягнув мистецтво не тільки заробляти, але планувати свої витрати і вкладення. Цьому цілком можна навчитися!

Ділимося підбіркою ресурсів, які допоможуть Вам покращити фінансову грамотність:

Як вести фінанси бізнесу та збільшувати прибутки
Аналіз собівартості та прибутку. Як контролювати та оптимізувати витрати. Як мати чіткі орієнтири для прийняття рішень на майбутній рік або кілька років. Як скласти план дій для розвитку вашого бізнесу. Можливість домовлятись зі збутом на основі ваших зрозумілих розрахунків. Як отримати опору та впевненість у своїх діях. Як дізнатися критичні точки вашого бізнесу. Як знизити моральне напруження через невизначеність - бо наявність чітких цифр дає відповідь скільки та коли потрібні гроші.
https://uhbdp.org/webinar/yak-prosto-vesti-finansi-biznesu-ta-zbilshuvati-pributki

6 видів прибутку, які повинен розуміти фермер та його бухгалтер
Іноді виходить так: оборот великий, а прибуток маленький. Або так: прибутку нарахували більше, а грошей на рахунках немає. Що відбувається? Щоб дізнатися, куди діваються кошти, треба навчитися правильно рахувати гроші. Перший крок - розберемося, які є види прибутку і що саме вони показують.
https://uhbdp.org/article/6-vydiv-prybutku-iaki-povynen-rozumity-fermer-ta-ioho-bukhhalter

Фінансовий аналіз. Про що говорять цифри бізнесу
Як рахувати та аналізувати основні фінансові показники на господарстві. Які є методи фінансового аналізу та чим вони корисні для вашого бізнесу. Як потрібно вести фінансовий облік, щоб мати достатньо інформації для аналізу? 
https://uhbdp.org/webinar/finansoviy-analiz-pro-shcho-govoryat-cifri-biznesu

Принципи обліку для аграрних виробників
Якими правилами слід керуватися при вимірюванні, оцінці та реєстрації господарських операцій і при відображенні їх результатів у фінансовій звітності . Авторський матеріал спікера буде дуже корисний для агровиробників початківців, для тих хто починає розбиратися з таким питанням : що таке облік і як він використовується?
https://uhbdp.org/webinar/principi-obliku-dlya-agrarnih-virobnikiv

Податковий рік 2021 – зміни, податки, ЄСВ, перевірки
Скоро закінчується 2021 податковий рік. Юрист-економіст Юлія Бронат детально розповідає про оподаткування ЄСВ, яке стосуються с-г виробників, а також позитивні й не дуже нововведення в законах.
https://uhbdp.org/webinar/noviy-podatkoviy-rik-2021-zmini-podatki-yesv-perevirki

Інструменти фінансового планування для підвищення прибутку виробника
Які інструменти фінансового планування найбільш важливі для виробника? Як розробляти моделі інвестиційних проектів. Як дізнатися критичні точки вашого бізнесу. Як мати чіткі орієнтири для прийняття рішень на майбутній рік або кілька років. Як скласти план дій для розвитку вашого бізнесу. Як знизити моральне напруження через невизначеність - бо наявність чітких цифр дає відповідь скільки та коли потрібні гроші.
https://uhbdp.org/webinar/prosti-instrumenti-finansovogo-planuvannya-dlya-pidvishchennya-pributku-virobnika

Рекомендуємо завантажити бізнес-калькулятор
Калькулятор дозволяє визначити собівартість продукції, проаналізувати результати: витрати, прибуток, рентабельність. Звідси можливість скорегувати дії наступного сезону, визначити, куди рухатися.
https://uhbdp.org/business-calculator

та бізнес-калькулятор для бджолярів 
https://uhbdp.org/business-calculator-for-beekeeper