5 листопада 2015 року в Одеському державному аграрному університеті відбулась відкрита лекція Сергія Потапова (менеджера з розвитку плодоовочевого бізнесу) на тему «Перспективи вирощування столового винограду на фермерських господарствах України».

На лекції були присутніми близько 70 осіб: викладачі та студенти 3, 4 та 5 курсів агробіотехнологічного факультету. Під час лекції студенти дізнались про стан та перспективи розвитку столового винограду в південних областях України, ознайомились з досвідом вирощування столового винограду в країнах, які є лідерами в цій галузі (зокрема Туреччина, яка поставляє близько 50% столового винограду, представленого на українському ринку) та ознайомились з основними напрямками роботу «Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва».

[widgetkit id=89]

Ця відкрита лекція стала "першою ластівкою" співпраці Одеського державного аграрного університету та «Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва». Планується залучати на регулярній основі провідних фахівців плодоовочевого сектору для проведення відкритих лекцій в Університеті