Попри те, що валові збори у кількості 12 млн. тонн, овочі залишаються одноманітними та представлені переважно борщовим набором. 

Про це під час конференції «Сучасне плодоовочівництво 2018» в рамках «Агропорт Південь Херсон» розповів Ігор Дидів, доцент Львівського аграрного університету.

«За даними Держдепартаменту США, за всю історію людство окультурило 10 тисяч видів вищих рослин з 300 тис. видів, з них 1 500 видів використовують як овочеві.

Для українців відомими стали лише близько 150 видів. Основу промислового виробництва складають лише 20 видів. Сьогодні ці види створюють основне конкурентне середовище. А інші?  Лише на присадибних ділянках або в ботанічних садах! Інколи їх імпортують», — повідомив Ігор Дидів.

За його словами, новітні технології вирощування не підвищили стабільність виробництва овочів (наприклад, найбільш нестабільним залишається виробництво капусти білоголової), на низькому рівні залишається післязбиральна підготовка овочів (звідси величезні втрати вирощеної продукції), через високі ціни на газ зменшилася рентабельність виробництва у захищеному ґрунті.

Щодо економіки виробництва, експерт виокремив такі проблеми:

«Ціни на сільгосптехніку, добрива, засоби захисту зростають набагато швидше за ціни на овочі, також відбулося насичення ринку овочевою продукцією, але зменшилася купівельна спроможність населення».