Підтримання родючості ґрунтів - запорука стабільності доходів фермера, що займається садівництвом та овочівництвом. Велике значення для цього має наявність у ґрунті хробаків. Однак достатньою кількістю хробаків на ділянці може похвалитися далеко не кожен садівник чи городник. Але не треба опускати руки: треба розводити хробаків добровільно-примусово!

На значенні хробаків для сільського господарства наголошується у все більшій кількості наукових досліджень останніх років, хоча на їх величезну роль у формуванні ґрунтів вказував у своїх працях ще Чарльз Дарвін, що вів їх дослідження більше двох десятків років. Хробаки, пропускаючи через свій кишківник органічні частки, «виробляють» біогумус — безцінне екологічно чисте органічне добриво. При цьому хробаки знищують ще й шкідливі бактерії, гриби з їх спорами, найпростіші організми і нематоди, тобто знищують шкідників рослин, а також насіння бур’янів. Завдяки хробакам швидше встановлюється баланс мікрофлори у ґрунті, необхідний для належної врожайності рослин.

При розведенні хробаків спершу треба визначитися, для чого вони будуть використовуватися. Зокрема, хробаків можна розводити не тільки для отримання біогумусу для своєї ділянки, але і для продажу біогумусу іншим фермерам чи квітникарям, або й самих хробаків (зокрема, для рибалок та рибоводів) у зоомагазини, для годування тварин чи птиці, на переробку як сировину для косметичної промисловості і т. ін. Технологія вирощування хробаків для цих цілей може дещо розрізнятися.

Також треба визначитися, яких саме хробаків ви збираєтесь вирощувати. Зокрема, крім звичайного дощового хробака зараз популярні таки види, як червоний каліфорнійський хробак (ЧКХ), Дендробена Венета (ці два види більш придатні для риболовлі, ніж звичайні хробаки) та хробак «Старатель», що краще виживає в умовах нашої зими і більш придатний для виробництва біогумусу.

Для розведення в домашніх умовах хробаків використовують компостні ящики, контейнери, бурти (ложі), компостні купи або ями. Як корм для хробаків використовують органічні відходи: гній, пташиний послід, бадилля рослин, опале листя, солому, тріска, тирса, харчові овочеві відходи, картон, папір і ін. Хробаки краще за все почувають себе при температурі від 15 до 22-29 (залежить від породи) градусів Цельсію при вологості субстрату 65-70% та його реакції, близької до нейтральної. При зниженні температури нижче 10 градусів Цельсію хробаки поступово втрачають активність та засинають, а при настанні морозу – замерзають, щоб з настанням весни відновити своє життя. Тому при бажанні мати продукцію на протязі всього року їх треба розводити у спеціальних приміщеннях, де температура підтримується на рівні 15-22 градуси Цельсію. Як правило, вирощування хробаків ведуть в ямах, висланих плівкою, або в буртах, при цьому ширина шару компосту повинна бути 1-2 м, а висота – 20-30 см. До морозів щотижня додають новий шар корму товщиною 10 см і зволожують його — відпрацювавши попередній, сапрофаги будуть переповзати ближче до нової їжі. Такий верхній шар, «нашпигований» хробаками, обережно знімають і використовують для заселення нової партії субстрату. Нижні шари — це і є біогумус. Навесні його можна використовувати для будь-яких потреб — вирощувати в ньому розсаду, підсипати у посадкові лунки, використовувати для кімнатних рослин.

Слід замінювати компоненти корму в розпліднику дуже обережно. Не можна додавати туди свіжі гній і курячий послід або тримати хробаків у компостному ящику чи у купі, де є послід чи гній, оскільки компост буде проходити стадію розігріву до 60-80 градусів Цельсію і при цьому хробаки загинуть. Не можна використовувати для їх годування старий гній, оскільки в ньому дуже мало поживних речовин. Для зволоження субстрату використовувати хлоровану воду можна лише після відстоювання 2-3 доби.

Звичайно, можна випустити хробаків у вільне плавання, розкидавши їх по ділянці. Але врахуйте: якщо їм у вас не сподобається, вони швиденько втечуть до сусідів. Тому і на волі вашої ділянки їм доведеться створити всі належні умови. Землю краще не перекопувати, а тільки рихлити— перерізані хробаки не відроджуються. Треба уникати паління сміття на ґрунті, оскільки це вбиває хробаків у радіусі біля 5 метрів. Також бажано боротися з ворогами хробаків – гризунами, кротами, жабами та мурахами.