25 років тому на Канарських островах навряд чи був хтось зацікавлений у вирощуванні органічних фруктів та овочів. Однак, сьогодні в цьому секторі це роблять 90% молодих виробників-початківців.

"Вони, як правило, роблять вибір на користь органічного землеробства через чисте виробництво та стійкість", - говорить Пако Армас, представник компанії "La Zanahoria", що базується в Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія.

"Ми хочемо показати, що сільське господарство може бути вигідним, але це все-таки важка та професійна робота. Ви не розбагатієте, але зможете заробити гідну зарплату", - говорить Пако Армас.

La Zanahoria була створена в 1992 році, а її засновники були піонерами органічного виробництва на острові. Ідеальний клімат східної частини острова дозволяє отримувати врожай 4 рази на рік та вирощувати широкий спектр сільськогосподарських культур. "Ми вирощуємо більше 30 продуктів, і найбільш затребуваними є ті, що складають основу для місцевої кухні, а саме Канарська картопля, морква, солодка картопля, салат, огірки та помідори, а також брокколі, мангольд, шпинат або капуста. Влітку диня та кавуни також дуже важливі ", - говорить Пако Армас.

"Ми націлені не на зростання, а на те, щоб замкнути цикли, вдаючись до стійкої циркулярної економіки. Ми точно розраховуємо обсяг виробництва, і в разі надлишку, він переробляється, тим самим підтримуючи інші ланки ланцюга. Ось чому ми беремо участь у педагогічних проектах (пропонуючи продукти школам), у місцевій гастрономії (ресторани, що готують органічне меню за розумними цінами), і якщо щось залишається, це використовується як корм для тварин на фермі", - каже він.

"Ми намагаємось уникати здешевлення або викидання продукції, адже це є частиною філософії, заснованої на циркулярній економіці та стійкості, і ми також досягаємо цього за допомогою оптимальної організації на місцях", - говорить Пако Армас.

У 2019 році шкідник Tuta absoluta (або томатна міль) почала збільшувати свою популяцію на томатних культурах та картоплі. Нетипові температури, зафіксовані на Канарських островах взимку, здається, є основною причиною.

"Ми виявили, що органічний помідор є більш стійким до певних шкідників, таких як Тута абсолюта. Рослини в органічному землеробстві мають більшу стійкість. Ось чому Тута не поставила наші культури в економічну небезпеку і лише спричинила незначні чисто естетичні збитки", - говорить Пако Армас. "Органічне землеробство також має власні ресурси. У цьому конкретному випадку Bacillus thuringiensis, грампозитивна бактерія, що населяє ґрунт, є ефективною біологічною альтернативою".

За матеріалами статті: Organic tomatoes, safe from the "Tuta absoluta"