Її цікаво експортувати незалежно від калібру плодів. «Органічна черешня повинна відповідати тільки органічним стандартам. Розмір плодів неважливий. При світовій ціні на органічну черешню в 50 $/кг ймовірне зниження врожайності не має економічного значення», - сказала доцент кафедри плодоовочівництва ТДАТУ Тетяна Герасько під час конференції «Агроекологія», яка 7-8 червня проходила в Кирилівці за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Цікавий досвід вирощування органічної черешні Таврійського державного аграрно-технологічного університету. Тут з 2013 року за органічною технологією закладено 1,7 га в дослідному саду. Сорти Валерій Чкалов і Дилема, щеплені на Prunus mahaleb. У жовтні 2017 року у міжряддях цих насаджень посіяні лікарські рослини.

«Ми хочемо в результаті експерименту підтвердити припущення про те, що лікарські рослини відлякуватимуть шкідників, виконуючи біофунгіцидну функцію», - розповіла Тетяна Герасько.

Експерт зазначила складності роботи з біопрепаратами при вирощуванні органічної продукції: «Біопрепарати чутливі до температури повітря. При температурі нижче 10 градусів за Цельсієм - вони ще не працюють, вище 25 – немає сенсу».

В органічному виробництві польові культури вирощувати, а також зберігати та транспортувати простіше. Тому 95% фермерів-органіків вирощують зернові та технічні культури. Якщо говорити про тепличне овочівництво в сегменті органічного виробництва, то тільки 7 господарств в Україні зважилися зробити з цього бізнес. Такі дані озвучила 8 червня старший науковий співробітник Інституту ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського Лариса Шедей. Вона вже давно співпрацює з органічної сімейної фермою Андрія Марченка, яка близько 16 років працює в Сумській області. За словами Лариси Шедей, у цього виробника дуже високі смакові якості огірків і томатів, що дозволяє продавати їх на місцевому ринку в провінційному місті на 50-100% дорожче від ринкової ціни, і покупці охоче платять не за органічний сертифікат, а саме за смакові якості. За ціною 60 грн/кг продається органічний томат у Харкові від іншого виробника - ФОП «Бурнаєва Ю.Л.», а в Києві фермер реалізує томат за вищою ціною - 120 грн/кг.

На думку експерта, вхід в сегмент органічного овочівництва дешевший для закритого ґрунту: «20-30 тис. грн. на рік коштує органічна сертифікація, плюс 10 тис. грн. йде на аналізи продукції. Близько 50 тис. грн. на рік для господарства - це небагато. Вкладення у відкритий грунт можуть складати до 500 тис. грн.».