Ромашку можна вирощувати на власних сільгоспділянках і отримувати хороший дохід. В цьому на власному прикладі переконалися Олександр та Олена Кичкіни із села Преображенка, Оріхівського району Запорізької області.

Працюючи в напрямку сільського господарства, Олена, завдяки іншим учасникам проекту UHBDP, дізналась про Раду Жінок-Фермерів в Запорізькій області. Саме це знайомство стало вирішальним в напрямку розвитку бізнесу Олени та Олександра.

Подружжя має сімейний бізнес – вирощують тварин на забій для переробки та мають власний магазин м'ясних продуктів «Гурманиця». Та минулого року вирішили додати ще одну нішу та зайнялися вирощуванням лікарських трав. В серпні 2019 р. 1,5 га поля засіяли ромашкою.

Надихнулося на ромашковий бізнес подружжя Кичкіних завдяки Наталії Квітці, учасниці Українського проекту-бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). Наталія приїхала до них в громаду з лекцією, агітувала вирощувати лікарські трави, ділилася технологією вирощування та дала насіння.

«Завдяки UHBDP ми з'їздили на екскурсію на станцію, де вирощують трави, та відвідували конференції в Миколаєві, присвячені вирощуванню лікарських трав. Я відразу загорілася цією ідеєю, мені було дуже цікаво. Також ми зустрічалися в скайпі з агрономами, які давали нам рекомендації щодо вирощування. Ми скористалися порадами та рекомендаціями і все вийшло.»

Кінцевий продукт – головки сушеної ромашки, які використовують для виготовлення трав’яних чаїв та лікарських зборів. Ромашку збирають вручну та піддають природній сушці. Для цього облаштували та затінили власне горище. Середня ринкова вартість сушених головок ромашки становить 130 грн./кг.

Завдяки Проекту UHBDP Олена мала змогу отримати професійний супровід від спеціалістів Ради жінок-фермерів в Запорізькій області. В рамках зустрічі усі сторони обговорювали напрямки роботи в галузі вирощування лікарських трав. Попередньо провели переговори з представником ГО "Ради жінок - фермерів" Квіткою Наталією, про можливість реалізації вирощеної продукції.

Вдавалося продавати ромашку як по 110 грн/кг, так і по 150 грн/кг, – розповідає Олена Кичкіна. – Відсилаємо “Новою Поштою” від 10, 20, 60 кг. А якщо дуже просять, продаємо і 100 гр. і 0,5 кг. Продажі робимо через Інтернет, пропонуємо ромашку в групах, де продаються лікарські трави, переважно це групи у Facebook. Замовляють ромашку як приватні особи, так і виробники трав'яних чаїв.

Вирощування ромашки – процес нескладний, культура невибаглива. Єдине, що треба – це підгадати вдалий час для посіву. Після того, як підготували ґрунт, землю обробляє каток, а насіння просто розсипають поверху, потім його знову прикатують катком. Через те, що ромашка висіюється не в землю, а поверхнево, при висіві не повинно бути вітру.

Люди, які намагалися цим займатися, розповідали, що, коли вони висіювали ромашку у вітряну погоду, весь врожай був у посадці, а поле залишилося чистим. Ми почули, що не можна садити за вітром, очікували тихої погоди, – ділиться своїм досвідом Олена Кичкіна. – Виявилося, ромашку можна висіювати в кілька етапів. Ми під зиму висіяли, зійшла, як озима пшениця. Але були великі випади, півполя є, півполя немає. Думали, що насіння погане, а виявилося, що потрібен був полив. Чекали, щоб пішов дощик, щоб ромашка зійшла. А при висіві навесні, після дощику вона взагалі вся піднялася, і ми отримали рівномірні паростки, одним словом, красуня!

Новий напрямок у вирощуванні дозволив справі родині Кичкіних впевнено розвиватись. Вирощування ромашки лікарської може стати доволі прибутковим бізнесом для фермерів. За підрахунками, з 1 гектару посівів можливо отримати сировини на 25 тис грн. У порівнянні з іншими рослинами, ромашка вимагає значно менше витрат, тож Олені та її чоловіку буде не важко її культивувати. Врожайність рослини невелика, але ринкова ціна за 1 кг становить від 25 грн й вище, в залежності від кількості та якості сировини. Фасована ж ромашка коштує значно дорожче. Загалом економіка вирощування є досить привабливою та й особливих проблем зі збутом і зберіганням продукції майже немає – сировину з України охоче купують за кордоном. Тож Олена, знайшовши таку нішу, планує й надалі займатись вирощуванням цієї квітки, а також розпочати перемовини щодо сушки та пакування рослини разом з іншими учасниками проекту UHBDP.

«Ромашку дуже цікаво вирощувати. Але є деякі перепони на шляху: її ще треба засіяти, зібрати, а тоді висушити, якщо виросте. Заробляють на цьому хто скільки, спробуйте і будете знати...в мене на навчання пішло 1,5роки і вважаю, що вчитися ще й вчитися.»

Через те, що це перший, тестовий, рік вирощування, виробники наразі зацікавлені в отриманні більшого досвіду вирощування та поки що не фокусуються на упаковці. В планах Кичкіних також вирощувати інші трави та виробляти трав’яні чаї.

Упаковкою поки ще не займалися. Якщо виходити на магазини, еколавки, ромашку потрібно розфасувати, упакувати, розробити етикетку. Це трохи більше витрат, а на перший пробний рік, ми хотіли зрозуміти, чи “приживеться” в нас ромашка взагалі. “Прижилася”! – радіє Олена.