Сьогодні виробники ягід - це фермерські господарства або дрібні аграрії, і послуги стандартної 20-тонної фури-рефрижератора для транспортування ягід до місця збуту таким невеликим виробникам ні до чого та й не по кишені. Крім того, великі товарні партії делікатних продуктів не користуються попитом. У роботі з ягодами потрібно діяти оперативно, адже вони швидко втрачають товарний вигляд. Ті ж супермаркети воліють отримувати партії ягід по кілька сотен кілограмів, але регулярно. Ці вимоги легко задовольняє малогабаритний вантажний транспорт, обладнаний професійним холодильним устаткуванням. Такі холодильники на колесах є в сучасних фермерських господарствах, але частіше холодні перевезення - самостійний вид бізнесу, відносно молодий в Україні.

Херсонець Олексій Толмачов, учасник Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, вже майже 10 років займається доставкою ягід на ринки та в супермаркети на своєму міні-рефрижераторі. За цей час він збагнув чимало секретів холодного ланцюжка, а з недавніх пір сам переобладнує звичайні вантажні мікроавтобуси в РЕФ-маршрутки. Взявся за цю роботу, тому що знає, як створити найкращі умови для переміщення її величності ягоди. Познайомившись з різними технологіями переобладнання, Олексій знайшов найоптимальнішу за ціною й за якістю.

- Перевага нашої переробки в тому, що авто збільшується у вазі всього на 30 кг, а не на 200-250 кг, як це буває, - розповідає Олексій Толмачов, - а процес «перетворення» займає всього 2 тижні.

Салон мікроавтобуса розшивається до металу, до внутрішньої поверхні кріпляться листи екструдованого пінополістиролу, які покриваються скловолокном. Камера майбутнього холодильника абсолютно герметична, міцна та легко очищується автоматизованою міні-мийкою. Потім в сервісному центрі встановлюється професійне холодильне обладнання. Такий холодильник на колесах може підтримувати температуру до - 10 ˚С. Охочих мати міні-реф до 2014 року було чимало, відомі події в країні й зниження рівня купівельної спроможності змінили плани багатьох підприємців.

Олексій Толмачов каже, що цього року попит на міні-рефрижератори знову зростає, виробники ягід прагнуть вийти на нові, північні ринки збуту, щоб отримати більш високу ціну за свою продукцію.

- На жаль, ми ще не навчилися якісно вирощувати та доставляти продукти кінцевому покупцеві, - нарікає Олексій Толмачов. - Наприклад, в Херсонській області є тільки одне підприємство, якому оптові покупці дозволяють диктувати цінову політику, тому що ягоди цього виробника завжди якісні, сортовані, ідеально упаковані й чудово зберігаються. На таку продукцію завжди є попит!

Звичайно, товарний вигляд овочів та фруктів залежить не тільки від дотримання температурного режиму під час вантаження і транспортування. Важливо, щоб рефрижератор пересувався по рівних дорогах, упаковка забезпечувала збереження продукції від поштовхів під час руху. Але безперечно, правильне охолодження плодоовочевої продукції гарантує її доставку покупцеві в кращому вигляді та продовжує термін її реалізації. Холодна логістика та холодний ланцюжок - можливість виходу на нові ринки збуту, більш віддалені від місця вирощування продукції, і реалізації овочів та фруктів за вигідною ціною. Холодна логістика - цивілізований метод роботи з ніжною живою продукцією, який дозволяє українським споживачам насолоджуватися красивими, стиглими та соковитими ягодами.