Олександр та Наталія Сущенко 14 років у агробізнесі. Починали давно, з компаньйоном, потім захопилися йогою та вегетаріанством і почали займатися вирощуванням овочів без застосування хімікатів. Профіль вибрали - томат і ранній редис, як найбільш економічно вигідний. Влітку 2016 року в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва на базі особистого селянського господарства «Сущенко» в с. Калаглія, Овідіопольському району почали проводити семінари та зустрічі фермерів, що прагнули вирощувати екологічно чисту продукцію. Практичні частини семінарів проходили в теплицях Сущенко Олександра та Наталі, які спеціалізуються на вирощуванні томатів, використовуючи тільки біологічні засоби захисту.

В рамках співпраці між UHBDP та компанією «Владам», усім бажаючим була надана можливість безкоштовного проведення аналізу рослин на захворювання. Учасники зустрічей надавали зразки рослин для аналізу в лабораторії м. Миколаїв.

Також на господарство родини Сущенко декілька разів приїздили ізраїльські спеціалісти від МАШАВ. Вони надавали вичерпні консультації щодо якісного вирощування плодоовочевої продукції, роз'яснювали усі нюанси вирощування в теплицях.

Я не маю агрономічної освіти, тому такі зустрічі були надзвичайно корисні. Ми розглядали всі ази вирощування, розбирали на конкретних прикладах всі помилки. У нас відбувався відмінний обмін досвідом. Наприклад, нам досконально розповідали про обприскування, всі технології та тонкощі обробки рослин.

Наталя працювала в IT-компанії, коли колеги дізналися, що вона з чоловіком займається вирощуванням, попросили привезти продукцію спробувати. Свіжі фермерські овочі сім'ї Сущенко всім сподобалися, і Наталії прийшла в голову ідея відкрити інтернет-магазин фермерських продуктів - аналог великих еко-супермаркетів, тільки в мініатюрі.

Перехід з оптової торгівлі в роздрібну, а також створення додаткової вартості продукції, дозволили сім'ї почати більше заробляти з тим самим обсягом вирощеної продукції.

Ми більше не хотіли продавати за безцінь нашу якісну продукцію, як робили це раніше, коли вивозили її на оптовий ринок. Це по-перше, а по-друге ми побачили, що на якісні фермерські товари є попит, люди хочуть якісно харчуватись, щоб не зашкодити своєму здоров’ю. В нас була потреба довести свій товар до кінцевого споживача, зробити його впізнаваним, під власною торговою маркою.

Також родина Сущенко надає можливість й іншим фермерам з регіону продавати свою продукцію на їх платформі «Смарагдова Ферма». Так, у 2018 році майже весь врожай органічної лохини та джемів з неї з господарства іншого учасника Проекту UHBDP Сергія Марчука був проданий саме через «Смарагдову Ферму» Олександра та Наталі. Об’єднання товарів з різних фермерських господарств дозволяє розширити асортимент продукції у Інтернет-магазині родини, та надає більшої привабливості цьому ресурсу з погляду споживача.

У нас вийшла невелика платформа на базі нашого магазину, можна навіть сказати на базі тих знань, які ми отримали від Проекту UHBDP. Фермери, які вирощують якісну, чисту від хімікатів продукцію, можуть продавати її через нас. У нас в магазині вся продукція називається «фермерською». Ми постійно виїжджаємо на інші господарства, дивимося, наскільки якісно все вирощується і з задоволенням співпрацюємо з такими фермерами.

За 2018 рік, завдяки активній участі у різноманітних заходах Проекту UHBDP, у родини з'явилося багато клієнтів як з Одеси, так і з інших областей. Обсяги продукції дозволяли, необхідні були нові маркетингові рішення, тому Олександр та Наталя вирішили організувати доставку продуктів клієнтам додому.

Ваш проект дуже допоміг активізувати бізнес в плані продажів, збільшилася кількість клієнтів. Зараз ми активно зайнялися адресною доставкою продукції. Наповнюємо кошики всілякими товарами - від овочів до зелені і розвозимо за допомогою кур'єра по домівках клієнтів. Замовлення в основному надходять через інтернет, дзвонять як знайомі, так і нові покупці. Поступово нарощуємо обсяги - спрацьовує «сарафанне радіо». Якщо спочатку це була 1 доставка в тиждень кур'єрською службою, то зараз це 3, а то і 4 доставки.

Якщо Олександр повністю взяв на себе турботу про вирощування якісної продукції, то Наталя виступає в ролі генератора ідей. Крім свіжої продукції Наталя вигадала виготовляти овочеві чіпси і фруктову пастилу. Придбали спеціальну сушарку, блендер. Міксування овочів та фруктів роблять на свій смак та за спеціальними замовленнями клієнтів.

Це все робиться в сирому вигляді, ніякої термічної обробки. На виході виходить смачний та корисний продукт, повністю готовий до споживання. До того ж такі чіпси та пастилу, красиво упаковану в плівку і коробочки, зручно відправляти нашим клієнтам з різних галузей. Зараз наша продукція більше орієнтована на людей, що стежать за своїм здоров'ям і з достатком вище середнього.

На даний час родина у процесі оформлення органічного сертифікату, в майбутньому сподіваються отримаємо цей документ, так як на даний момент він є головним підтвердженням серйозного підходу фермера до органічного вирощування.

Також у Олександра є ідея оформити всі свої знання з органічного землеробства в невеликий курс та займатись навчанням всіх бажаючих.